Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek ez jó játék 2,5...

Szerintetek ez jó játék 2,5 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Olyan sok anyuka írja,hogy megunhatatlan játék a duplo meg lego meg playmobile de a vaterán szétnéztem és hát be kell valljam nekem sajna nincs annyi pénzem rá!Egy tűzoltóállomás vagy egy építkezéses szett 15-20 e ft...én nemtudok ennyit kiadni érte.Találtam olcsóbb kategóriát,szerintetek ez is van olyan jó??Vagy ha valakinek van más márkába-akár noname-ötlete,tippje szívesen várom.


[link]



2012. okt. 16. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
passz. de ha ajánlhatok vmit, akkor az abrick kockákat vedd. nagyon jó áron nagyon jó minőség. mi több mint 3 éve nyúzzuk. ilyenek: [link]
2012. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Jubilee ***** válasza:
Nem olyan könnyű vele építeni, mint a LEGO-val, DUPLO-val. Tavaly vettem állatkertes szettet a kislányomnak, nem az igazi, sajnos. :(
2012. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

aztaaa...első,nagyon köszönöm a tippet és a linket.Ez az abrick tényleg mnőséginek néz ki és nem horror az ára.


Második válaszoló,neked is köszönöm,hogy megosztottad a saját tapasztalatod.

2012. okt. 16. 22:23
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

mi is először lego duplot vettünk, utána találtuk (kikában is van)az unico plus-t, ami jó szerintem és teljes mértékben összeépíthető a lego duploval, és olcsóbb. aztán találtunk egy még olcsóbbat a JDLT-T, de ez csak nehezen vagy egyáltalán nem építhető össze. én most ezért el is adom az enyémet. egy bontott és egy bontatlan csomag van. a bontott egy ehhez hasonló házikó, csak több elem van benne ha érdekelj írj privátban: jó áron adom:

ilyesmi: [link]

a bontatlan egy kis állatkert

2012. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de az elsőtől kérdezném, hogy az abrick kompatibilis a duploval (már ha van duplotok is)? Nekünk elég sok duplonk van, és most én is nagyon gondolkozom, hogy ilyet veszek karácsonyra, mert legóból amit szeretne nagyon drága, hasonló szett kb feleannyiba kerül abrickból. És jól összeilleszthető, nem esik könnyen szét, mármint a kockák?
2012. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
sajnos nem volt duplonk sosem, úgyh nem tudom :( nem esik szét, legalábbis a miénk nagyon jól bírja, és az unokaöcsi is ilyet kapott tavaly karácsonyra, akkor 1 éves volt, tőlük sem hallottam rosszat róla. szóval szerintem érdemes megvenni.
2012. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


kedves 4.-ik!

Amit én belinkeltem az is JDLT és a 2.válaszoló is meg te is azt írjátok,hogy nem valami jól összeépíthető így neharagudj meg de hülye lennék két rossz vélemény után megvenni....de azért köszi!

Eldöntöttem az Abrick nagyon szimpi azt fogok venni.

2012. okt. 17. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok. azért ajánlottam, mert azt hittem, hogy nincs duplod még, és nem akarod semmivel összeépíteni. mert abban az esetben jó ha valaki csak ezt veszi sorozatban és nem építi össze mással.
2012. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk van abrick építőkockánk is,100 db-os,anno 1 év körüli volt a fiam mikor kapta akkor szerette,egy ideig lekötötte,de aztán ráunt,sok mindent nem tudott belőle építeni.Én is szerettem volna neki duplót,de sajnáltam rá kiadni a pénzt,mert mind olyan kevés db-os.Ezért nálunk úgy alakult,hogy vártunk,és a 2. szülinapjára kapott lego készletet,tőlünk,és a családból is.Igaz ezek 4 éves kortól ajánlottak,de 300,és 600 db.-osak így azért takarékosabb.Igaz csak akkor ajánlom ezt a megoldást,ha a gyereked nem vesz semmit a szájába,mert vannak kicsi részek benne.Nálunk nagyon nagy kedvenc,sokat építünk együtt,kisfiamnak is jó fejlesztő,egyedül is szépen elvan vele.(2év,3hós)

2012. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A JDLT-vel mi nagyon befürödtünk tavaly,nagyon nem jó tényleg,illetve mi még mega bloks-osat vettünk az elég jó minőségre,de nem sok variáció van belőle sajnos.Szóval eldöntöttük,hogy nem kísérletezünk marad a méreg drága de jó minőségű duplo.Mi vesszük a kezdő készletet a család meg 1-1 kiegészítőt.Árba is mindenféle,így kisebb alkalmakkor is lehet bővíteni neki majd.
2012. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!