Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek van ilyen játékkonyhája?...

Kinek van ilyen játékkonyhája? Bevált nektek? Vagy van, ami miatt mást keressek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 20. 22:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bon appetit, Smoby
2012. okt. 20. 22:29
 2/12 anonim ***** válasza:
nekünk ugyanilyen van csak bordóban. 3,5 évesen kapta tavaly karácsonyra. Jó választás volt: nem jönnek le az ajtók, nem borul könnyen, elég magas, és akár 2gyerek is játszhat rajta egyszerre mert a hátulján is van polcos rész. Ha karácsonyra akarod érdemes még várni vele, mindig akcióznak,mi tavaly decemberben 9000 körül vettük a müllerben.
2012. okt. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam unokatesóinak ( két fiúnak közösen) ilyen van. Szerintem ez egy szuper konyha. Elég strapabíró, nem nyeklik-nyaklik. Igaz, ez az árán is érezhető, de szerintem megéri.
2012. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor ez lesz.
2012. okt. 21. 00:33
 5/12 anonim ***** válasza:
én is jót tudok mondani róla,de nézz jobban körül mert pl a tesz veszen újonnan 9 ezerért + posta megkaphatod,vagy más áruházban akciózva.ha ezt megveszed 14 lesz a vége a postaköltséggel,ha 3,4 ezret spórolsz szerintem az még jol jön egy másik ajándékba.csak tanács volt.
2012. okt. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem ilyenem volt de nekem is volt játékkonyhám. R.hadt sokat játszottam vele komolyan... :D
2012. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok. Ráálltam a keresésre, újat szeretnék venni, karácsonyi ajándék lenne. 10-esért már láttam, de még nézelődök. Köszi mindenki válaszát, meggyőztetek, hogy jó ajándék lesz.
2012. okt. 21. 10:40
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja, és mennyi idősnek vettétek?
2012. okt. 21. 10:41
 9/12 anonim ***** válasza:
szia, én tavaly vettem a 1,5 éves fiamnak, azóta is minden nap játszik vele, én is bordót vettem, szintén a müllerbe tavaly:-) Nekem apósom a sütőbe egy kiszuperált elemlámpából csinált világítást, így nekünk elektromos lett:-) de kb 4 hónapja kiégett az égő, azóta mindíg elfelejtek venni, és már nem is keresi a fiam. Szuper, de tényleg figyeld az akciókat.
2012. okt. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3 éves múlt a kislányom, nyáron volt a szülinapja akkorra kapta. Már akkor magasabb volt az 1 méternél, szóval mindenképpen nagy méretű "kishonyhára" volt szükség :)


Nekünk ez van, persze fele ennyiért vettük akciósan. [link]


Napi használatban van :) Mindig főz benne anyának-apának a babáinak. Amikor átjön a barátnője akkor együtt éttermesdit játszanak :)


A smoby márka nagyon jó, nem gagyi, erős, strapabíró. Amit kinéztél az is szuper, [link] ezt is nézegettük, láttam 10 körül a teszveszen vaterán a minap-pár hete.

2012. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!