Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire nehéz "egyedül"...

Mennyire nehéz "egyedül" maradni egy gyermekkel? Férjem jövőre kimegy külföldre fél évre. Kisfiam akkor lesz 4,5 éves . Szüleim nem laknak messze, de a közlekedés nagyon rossz oda. Először busz, aztán vonat vagy busz. Szóval bonyolult.

Figyelt kérdés
Én ugye dolgozom, tehát hétköznap itthon lennénk, hétvégente meg kint lennénk anyuméknál. Én nagyon félek tőle, hogy hogyan fogom lelkileg bírni, na meg a kisfiam is. Nem is bírna hazajönni a férjem a fél év alatt. Tehát nem attól félek/tartok, hogy egyedül maradok, hanem a lelki részétől. Főleg a kisfiamat féltem, mert nagyon apás.
2012. okt. 22. 08:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát vannak még így páran sajnos :( Köztük én is, bár én havi 3 napra találkozok a párommal. Nehéz, nagyon nehéz... de ki kell bírni, gondolom így tudjátok a leggyorsabban megvalósítani a terveiteket. Meddig tervezi a párod hogy kint lesz?

Nekünk még csak 1 éves a gyerkőc, ő még viszonylag "jól bírja", de ez gondolom idővel változni fog.

2012. okt. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 3-mal vagyok egyedül,autó és jogsi nélkül rettenetesen nehéz lenne.A legelső buszmegálló hozzánk 1 km-re van.A legkisebb gyerekünk 2 hónapos, a legnagyobb 10 éves, a középső 5.Nehéz,de ki lehet bírni.Skype-on minden nap beszélünk apával,10 naponta pedig hazajön.Ha fél évig nem jön haza,szerintem legalább a skype-ot vegyétek igénybe,hogy azon keresztül láthassátok egymást.Minden jót Nektek!
2012. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Tudom, hogy ki lehet bírni, de még nagyon nehezen tudom elképzelni. Azért megy ki, hogy legyen tartalékunk, utána együtt megyünk a határszélre, és kijárunk dolgozni német területre. Kiköltözni nem akarunk a család miatt (csak közelebb leszünk, mintha kint lennénk), meg kint nagyon drágák az albik. Jogsim nekem még nincs, de nyáron meg akarom csinálni, hogy könnyebben tudjunk majd anyáékhoz mozogni a gyerkőccel. Tartalék meg ugye azért kell, mert ugye férjem talál gyorsan munkát, de nekem nem lesz olyan könnyű a kicsi miatt. Oviba/iskolát keresni stb.
2012. okt. 22. 11:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Természetesen SKYP-on beszélünk minden nap majd. Jaj lányok, nagyon félek tőle.
2012. okt. 22. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!