Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves kislányok körében mi a...

8 éves kislányok körében mi a menő? Mit vehetnék karácsonyra egy rokonkislánynak, akinek van ekkora lánya adna ötletet?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most az elektronikus kutyuk a menők:PSP, digitalis napló, PS játékok. Szereti meg a plüss állatokat, pláne, ha csinálnak valamit, a gyerekékszereket, sminket, tetoválást.
2012. nov. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 8 éves lányom a következőkért van megőrülve. (karácsonyra kapja majd őket):Geralti matricakészítő, Blingles(vmi köves matricás bigyusz), Homokvarázs, tetkófilc, Müllerben kapható vastag füzet, benne lányok, vagy csak fej, vagy egész alak, azokat kell sminkelni, frizurát rajzolni, ruhát rajzolni-ilyen már van neki egy csomó, de nem tud betelni vele, nagyon szépen megcsinálja a tetkófilccel a lányokat:)-nah, ezt értelmesen leírtam, remélem érthető:)
2012. nov. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mi az homokvarázs? És könyv esetleg vagy cd?
2012. nov. 1. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:

KÉrdezd meg anyukáját mit szeret a kislány leginkább.

Mert van sok kézi bigyusz amit a lányok általában szeretnek, karkötő fűzés, gyöngyök, sminkek stb. de lehet ő nem ilyen típus.

Nem szégyen megkérdezni, inkább, mint valami olyat venni aminek nem örül és továbbadják.

Én egyáltalán nem örültem volna azoknak amiket magam írtam előbb.

Én társasjátékokat szerettem, volt sok szomszéd akikkel tudtunk játszani. Egyedül nem szerettem.

2012. nov. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

[link]

2012. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!