Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan teszitek túl magatokat...

Hogyan teszitek túl magatokat a szörnyű híreken? Mit csináltok, hogy ne rontsa el a borzalom a kedveteket?

Figyelt kérdés

Mielőtt gyermekem lett volna, akkor is elszomorított, mennyi gyermekbántalmazás van és mennyi felelőtlen szülő, de egyből tudtam mással foglalkozni, nem nyomasztott sokáig.

Most, hogy van egy csodálatos kisfiam (2,5 éves), zokog a lelkem, mikor olyan híreket hallani, hogy mosógépbe tette gyermekét és meghalt, vagy az állatkertben beesett a 2 éves gyerek a vadkutyák közé és széttépték, vagy most Bence ügye...

El nem tudom képzelni, hogyan lehet bántani egy gyermeket.

Gondoltam, nem olvasom el ezeket a híreket, de a munkahelyemen úgy is beszélnek róla és így is túlságosan megérint. Talán én vagyok túl érzékeny?



2012. nov. 5. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Nem te vagy túl érzékeny, ezzel én is így vagyok, 2 éves a fiam.Vagy lehet akkor én is túl érzékeny vagyok:)

Én nem nézek híradót,nem olvasom ezeket a híreket.

Ha valaki meséli, akkor is inkább mondom, hogy nem érdekel.

Oké,munkahelyen nyilván nem tudsz kibújni alóla...

2012. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

mint az elő


ha olyan ne olvasd hallgasd stb.....

2012. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%
Megértelek... pont ma gondolkoztam ezen, hogy vajon én vagyok e ennyire érzékeny és túl sokat foglalkozom talán ezekkel a borzalmakkal... én sem olvasom el ezeket a híreket ... a hideg kiráz, és az a baj, hogy végigfut az agyamban ilyenkor, amit mesélnek mások... lejátsza az agyam a történteket pl ha a rádióban részletesen beszámolnak 1-1 ilyen esetről! Nekem még nincs gyerekem, most várjuk az első babánkat :)próbálok elvonatkoztatni, de nagyon nehéz! pedig mindig próbálom elhesegetni az ilyen híreket, meg nem hallani, de vhol úgyis belebotlasz, ha mindenki erről beszél! próbálok pozitív lenni és tényleg elkerülni, hogy bármi ilyen a fülembe jusson... 34hkm
2012. nov. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!