Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jövö héten újra megpróbálom...

Jövö héten újra megpróbálom elkezdeni szobatisztaságra szoktatást érdemes időről időre újra és ujra belevágni hátha rákap erre a dologra?

Figyelt kérdés

2,5 éves lány most vettem egy olyan wc szükitöt amit ö maga választott

3szori kisérlet

van esetleg valami pisi vagy "kaki könyv"?


2012. nov. 8. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Én pont most nézegetem ezt a könyvet. A müllerben is van.


[link]

2012. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és mi a gond?Nem akar ráülni?Mit szeretnél pontosan tudni?Ennyi idősen már próbálhatod,persze.
2012. nov. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rá ráül elméláz rajt akár egy órát is de nem csinál bele eddig ez volt abaj
2012. nov. 8. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En 2 evesemmel kezdtem ismet el ugy 2 hete.Nem volt semmi jele annak,hogy most jobban menne,mint a nyaron,de gondoltam 1 probat meger.

Eszrevettem,hogy tetszik neki,hogy lehuzhatja a wc-n a vizet.Mindig megemelem,hogy elerje a gombot,es o nyomja meg,ennek nagyon orul,aztan egy nap azt mondtam,hogy belepisilsz a bilibe,a pisit beleontjuk a wc-be,aztan "megnyomhatod a gombot".Ennek persze o nagyon orult,azonnal benne is volt.Szoval nalunk igy kezdodott.Azota nem voltak balesetek sem.Mindig szol,hogy"anya biji"...persze a kaki nem megy meg oda,de asszem ez altalanos problema minden "bilizonel".Mondogatom neki,hogy a kakit is oda a bilibe,es nyomja is o,de kozben mondja,hogy"nem aka jonni a kaki".Erdekes azert,hogy amikor delben szundi elott pelust kap,akkor "azonnal akar jonni a kaki" :)).De egyelore ennyivel is meg vagyok elegedve.Alvashoz kap pelust,delben,es ejjel,napkozben ha van is rajta,mert esetleg boltba megyunk,akkor is keri a bilit.

2012. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bence_ ***** válasza:

Valamivel motiváld.

Mi is próbálkoztunk, hol ment, hol nem.

Aztán tavasszal elmentünk megnézni egy ovit. Oda meg csak szobatiszta gyerek mehet.

Ahogy hazaértünk lerúgta magáról a pelenkát és ment a vécére. Azóta a wc-t használja.

2012. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könyvet nem tudok, de nézzétek meg a Dobd el a pelust Elmo-t, a netről le lehet tölteni. A szobatisztasággá érésről szól, szerintem nagyon érdekelné, mi is sokat néztük együtt a lányommal. Együtt nézzétek, közben magyarázd neki a dolgokat.
2012. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!