Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak 3 és fél éves...

Mit csináljak 3 és fél éves kislányommal, ha minden nap közli, hogy utálja a gyerekeket? Minden gyereket, egyedül a kisöccsét szereti.

Figyelt kérdés
Oviban egyedül játszik egész nap, nem szeret ott lenni. Vegyem ki? Jövő szeptemberben megyek vissza dolgozni...
2012. nov. 12. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mennyire vigasztal,de én pont így voltam. Elvoltam az oviban,de különösebben nem voltam egyik gyerekkel sem,csapódtam ide-oda. Rokon gyerekekkel sem tudtam különösebben játszani,amikor ennyi idős voltam. Csak a húgommal olyan iskolás koromig. Vele imádtam játszani. Pedig vittek sok helyre anyuék,passz,hogy miért alakult így. Később ebből semmi gondom nem lett,suliban ugyanolya jól elhavarkodtam,mint bárki,egyetemen koleszos voltam,benne voltam a társaság legjavában. A pszichológiai hátteret nem tudom,de tény,hogy van ilyen.
2012. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vedd ki az oviból, szoknia kell a társaságot, attól biztos nem fog javulni a helyzet, ha "megkíméled" a gyerekektől. Ha aggaszt a viselkedése keress fel egy gyerekpszichológust, hogy eldőljön, csak magának való alkat, vagy esetleg gond van vele, amin lehet segíteni, fejleszteni.
2012. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!