Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gáz, ha hétvégén megiszunk...

Gáz, ha hétvégén megiszunk apával egy kis bort a kisgyerekünk mellett?

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
?? Nem értem, akinek gyereke van, 18 éves koráig nem ihat, vagy mi? Ha lefeküdt a gyerek, miért ne? Csak ne legyél tökrészeg, mert másnap is helyt kell állni.
2012. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
attol függ mennyi az annyi
2012. nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Tudod, hogy hülyeséget kérdeztél. :)
2012. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem isszátok le magatokat a sárga földig, miért ne? Nálunk is belefér néha egy-két pohár bor. Attól, hogy szülők lettünk, nem szűntünk meg házastársaknak lenni.
2012. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy meg, csak mértékkel.
2012. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem rúgtok be nem? Egy-egy pohárral gond nélkül meg lehet inni, én is megittam nyáron egy dobozos sört a lányom mellett, ő meg beleszagolt, mert gyümölcsös volt, jó illata volt. Szóval ez nem probléma természetesen. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. nov. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!