Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok a gyereketeknek hal-olaj...

Adtok a gyereketeknek hal-olaj kapszulát? Hány éves kortól?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én adok, de nem kapszulában, hanem szuszpenzióban+ Ez kifejezetten gyerekeknek van kitalálva,Eskimo Kids halolaj készítmény gyerekeknek! Tutti frutti ízesítésű. Az van ráírva, hogy 1-14 éves korig adható. Az én babám 1 éves. Ajánlották, hogy az idegrendszeri fejlődésnek tesz jót. Az ára elég húzós 5400 Ft körül volt, ha jól emlékszem, de azért sokáig kitart. Remélem tudtam segíteni! :-)
2012. nov. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem adok a gyerekemnek semmiféle kapszulát, bogyót, cseppet feleslegesen, mert ezekben a dolgokban rengeteg káros anyag van, és a májat is tönkre teszik.
2012. nov. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem adok! Hetente eszik halat! De ha nem sikerül, egy időben kapott olivaolaj-lenmagogolaj keveréket egy kávéskanállal.
2012. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!