Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeritek a Vironal cseppet?

Ismeritek a Vironal cseppet?

Figyelt kérdés
Bölcsikezdő kisfiam kéthetente beteg.Szinte állandóan taknyos,aztán köhög,végül mindig antibiotikum lesz a vége,mert begyullad valamilye.Kissé ki vagyok készülve tőle,mert kap vitamint is,immunerősítőt is.Erre egy ismerős ma reggel azt mondta,vegyek Vironal cseppet,mert neki bizony nem beteg a gyereke,mióta ezt használja.Életemben nem hallottam róla,pedig kipróbáltam már ezt-azt.Van esetleg aki ismeri,használja?Tényleg ilyen jó lehet?Köszönöm,ha segítetek!

2012. nov. 27. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szuper jó szer,és nagyon sokoldalú: méregtelenít,légzési nehézségekre,nátha, influenza,garat és arcüreggyulladás,emésztés,gomba,torokfájás,asztma, allergia,gyomor,székrekedés,és immunrendszer erősítő is többek között na meg virus és baktérium ölő hatása is van.

Mi szedjük nekünk használ.3 hétig leget használni 3*5 cseppet és utána egy hét szünet.

Remélem tudtam segiteni.Amugy én gyomorra szedem kislányom pedig légzésre.

2012. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,nekem elsősorban immunrendszer erősítésre kéne afiamnak.akkor kipróbálom.köszönöm
2012. nov. 28. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom már régi a kérdés, de 4 éves kor alatt nem szabad adni.
2014. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!