Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Ti 2.5 évesetek is írigy...

A Ti 2.5 évesetek is írigy más gyerekekkel szemben? Ez életkori sajátossâg és megváltozik majd?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nő úgy okosodik, de azért de is finoman ilyenkor mondhatod neki, hogy ne légy irigy stb. :) De meg fog változni! 3gyerekes
2012. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Két éves a kislányom. Csak a legfontosabb (alvós) játékaira féltékeny. Másra nem. Rágcsából, kajából mindig megkínál mindenkit.
2012. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy èletkori sajátosság, de nem szabad hagyni. Bár az én fiam nem irigy, ő inkább a szenvedő fél szokott lenni az ilyen helyzetekben, rengeteg ilyen korú kisgyerek irigy. Aztán még lehet, hogy nálunk is előjön kicsit később.:) de ettől függetlenül biztosan rászólnék, és nem hagynám, hogy elvegye mástól a játékot.
2012. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Remélem kinövi. Kb. 3 hónapja tart, eddig mindig odaadott mindent màsnak. Mondom neki, hogy ez nem szép dolog, megpróbàlom ràbeszélni, hogy ne legyen írigy, de semmi. És ha én elveszem tőle, akkor meg jön a hiszti:(
2012. nov. 29. 23:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Elvenni nem vesz el semmit màstól, inkàbb nem ad oda semmit màsnak (főleg a sajàt jàtékait), ha itt van egy "jàtszótàrsa'.
2012. nov. 29. 23:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Lassan 3 éves a kisfiam, de semmire sem irigy. Biztosan lesz irigy korszak is, csak még nem értük el :)

Szülői neveléssel pedig kinövik a gyerekek az irigységet.

Ne aggódj miatta, nálatok is vége lesz.

2012. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a vàlaszt!
2012. nov. 30. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!