Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom szobájában nagyon...

Kislányom szobájában nagyon rossz a levegő este, amikor elalszik és be van hajtva az ajtó! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Napközben,nyitott ajtónál nem érzem rossznak,csak este amikor elalszik és behajtom az ajtót.Mikor megyek betakarni 2-3 óra múlva már nagyon rossz a levegő.Tanácsok?

2012. dec. 2. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szellőztess ki este a szobájában! Ne teregess a szobájában!

Húzd el a bútorokat, nézd meg nem-e penészedik mögötte.

Ne csukd be az ajtót!

2012. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valami van bent ami büdi. Ahogy előttem is írta nagyon okksan felsorolva miket kell megnézni.

Vagy tényleg ne zárd be az ajtót.

2012. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért csukod be az ajtót?
2012. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem zárom be a hálószobák ajtaját. Sajnos, ha nincs semmi szagforrás bennt akkor is befüllednek néhány óra alatt a pici szobák.
2012. dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Minden este szellőztetek,a földszinten teregetünk és már minden bútort kihúzgáltam :(

Sajnos az ajtót muszáj behajtanom :(,mert az előszobába nyílik és a férjem később jön haza,mint ahogy a gyerek elalszik.És olyankor még ott pakolászik jön-megy,meg a nagypapa lent lakik a földszinten és állandóan csörömpöl(éjszaka is) és nagyon felhallik :(És a lányom minden zajra fent van :(

2012. dec. 2. 19:09
 6/11 A kérdező kommentje:
A mi szobánk ajtaja is be van hajtva éjszaka,de ott nincs rossz levegő...
2012. dec. 2. 19:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem magas a páratartalom s ha be van zárva az ajtő, befülled a szoba. Vannak olyan hőmérők, amik páratartalmat is mérnek, szerintem érdemes lenne ellenőrizni. Az ideális páratartalom 40-60 %, kisgyerekek szobájában ennél lehet kicsit magasabb is. Nálunk 46 %-os és jó illat van, a falak szárazak, a ruhák is jól száradnak, nem büdösödnek be.
2012. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is így lenne a kislányom szobája csak 10 négyzetméter. Bevittük hozzá a levegőtisztítót(Zepter ). Azóta minden rendeben.
2012. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez is 10nm -es szoba....picike.
2012. dec. 3. 05:39
 10/11 anonim ***** válasza:
A szőnyeg lehet még ludas!
2012. dec. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!