Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Hogyan öltöztetitek...

Anyukák! Hogyan öltöztetitek ilyen hidegben a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
Az én gyermekem alig bír menni az overálban és a nagy csizmában. A nadrág alá csak harisnyát adtok, vagy még egy nadrágot is? Kabát alá hány pulcsi? Köszönöm
2012. dec. 10. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:

zokni meleg naci (vagy harisnya naci)

overál polo, pulover, kabát sapka kesztyü sál

2012. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Harisnya, zokni, szabadidő nadrág (nem bélelt), overál nadrág. Felül: hosszú ujjú póló, vastagpulcsi, overál kabátja. Sapka, sál, kesztyű.

A kabát alá csak egy pulcsit adok, de az vastag.

2012. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az overálja olyan bélelt meleg, hogy szinte semmit nem adok alá csak egy bugyit és egy pólót (hosszú ujjast).

De ha nem az overálban megyünk, hanem a kabátban, akkor az alá adok pulcsit. Harisnyát a bélelt farmer alá sem adok.


Én bicikli hátsó ülésén hurcolom, tehát a menetszéltől még hidegebb is van, mint simán, mégis úgy gondolom ez elég.

2012. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Melegítő nadrág+egy vékonyan bélelt nadrág, póló, hosszú ujjú póló, pulcsi, kabát, sapka, sál, kesztyű. Az oviban levesszük a felső nadrágot és a pulcsit és már mehet is.

Jó meleg hótaposója van, egy sima vékony zoknit húz bele.


Ha overált húz, az alá harisnyát adok, mást nem. A felső ruházat ugyan az.

2012. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Melegen :-)


Harisnya, nadrág, body, hosszú ujjú póló, overal, sapka-sál-kesztyű.

Ha csak a boltba futunk le vagy kocsival megyünk, akkor overál helyett melegebb nadrág és kabát.

2012. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mostanság így viszem őket oviba/bölcsibe:

lányka : vastag harisnya, overálnadrág, trikó, póló,2 db hosszú ujjú póló, polárkardigán, télikabát. sapka sál kesztyű. Odabent az ovbian harisnyára kisszoknyát húz, a pólóról a hosszú ujjú pólót sosem veszi le és néha még kardigánba is belebújik mert fázik... ez van, őrá mindig egyel több réteg kell mint pl a fiamra vagy rám

fiúcska: normál harisnya és bélelt farmer vagy térdzokni és overálgatya kerül rá, trikó, póló, hosszú ujjú póló, közepesen vastag kardigán, télikabát. a bölcsiben vékony tréningben és zokniban + trikóban és rövidujjú pólóban van és szakad róla a víz örökké.

itthon a fiamon ha hosszú ujjú póló is van, akkor a nővérén már kardigán is. ha a fiún rövidpóló, akkor a lányon hosszú is pluszban... nem tom mi lesz vele, ha bejönnek az igazi hidegek...

2012. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én overált nem adok még, az overál gatya eddig 2x volt rajta.

Amúgy ma reggel pl épp így:

Harisnya+ nadrág, téli cipő.

Hosszú ujjú body, vékony pamut garbó, termó pulcsi, kabát. Sapka.

Mondjuk itt nincs igazán már hó. Hétfőn volt rajta az egybe részes overál, amikor havazott, az alá csak harisnyát adtam, hosszú ujjú bodyt és termó pulóvert.m

Szerencsére amúgy nem fázós a lányom.

2012. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem harisnyát adok a fiamra, hanem jégeralsót (H&M, C&A, Tesco), a lányomra pedig leggingst. Ez vastagabb, mint a harisnya, mégis jól tudnak benne mozogni, és fel-, levenni is könnyebb.

Szerintem amúgy túlzás a harisnya plusz nadrág plusz overáll, ezt esetleg mínusz tizensok fokban tudom elképzelni. Na de ez az én véleményem, emiatt senkit meg nem szólok, csak leírtam.

2012. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam, mostanában így megyünk ki az udvarra: vastag zokni, alsógatya, body (amióta nem pelusos, újra jók rá a 92-es bodyk, és nincs kint a dereka), magasabb nyakú pulcsi, síoverál, gumicsizma, sapka, kesztyű.

Ha "civil" ruhában megyünk, emberek közé, akkor bélelt nadrág, body, pulcsi, kabát, vékonyabb zokni+bundás kiscsizma. Mivel autóval járunk, így nem kell extra melegen öltözni, de ha úgy lenne, akkor kapna egy harisnyát a nadrágja alá.

A lány 8 hónapos, őrajta egy vékony és egy vastag zokni, babylegs, vastag nadrág, body, pulcsi, kabát, sapka, egy réteg hordozóeszköz (kendő vagy manduca), meg esetleg egy poncsó, ami mindkettőnket betakar.

2012. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!