Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák őszintén mennyit és...

Anyukák őszintén mennyit és mit segít párotok a gyerekkel kapcsolatosan és a házimunkában?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 14:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

A házimunka rám szakad, de a gyerekekkel rengeteget foglalkozik.

Miért nálatok mi a helyzet?

2012. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
31%

Néha felsöpör, néha főz. De ennyi:D Ő dolgozik, az én dolgom lenne minden, örülök, hogy ennyit segít.


Kétlányos 19hkm.

2012. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%

Nulla és nulla.

Mentségére legyen mondva, hogy nap 10 órát dolgozik és egyetemre jár tőlünk 130 km-re, de azért néha bepöccenek ezen, főleg, amikor beközli, hogy nincs vasalt inge. Akkor vegyen fel pólót, basszus...

Reménykedve várom a suli végét (még fél év), hátha akkor jobb lesz, mert a naggyal valóban többet foglalkozott, míg nem kezdte el a sulit.

2012. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%
Hát, őszintén, sajnos nagyon keveset. Épp a minap buktam ki, hogy a gyereknevelés kb. 95 %-a az rám "hárul" és ez így is van már 3 éve. Az is következménye ennek, hogy a fiam nagyon sokszor hárítja az apját. Remélem, ez meg fog változni.
2012. dec. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
külföldön dolgozik, én itthon vagyok, ezért nem segít semmiben. ha itthon lenne sem segítene :))
2012. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%
Rengeteget foglalkozik a gyerekkel,házimunkában is ugyanugy részt vesz ahogy előtte,kérés nélkül csinál mindent.
2012. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
fél órát foglalkozik a ygerekkel semmi másba nem segit de tudja mondnai ezerrel ez miért nincs megcsinalva az miért nincs megcsinalva
2012. dec. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A lányunkkal foglalkozik, bár ez nálunk általában úgy zajlik, hogy figyelni szoktuk egymást, ha az egyiknek nagyon szar napja volt, nagyon fáradt, csak nézne ki a fejéből, akkor nem elvárás, hogy leüljön játszani a gyerkőccel. Akkor a másik játszik vele, de nincs vajból, szépen el is tud játszani ő maga is. Házimunka az én reszortom, néha mosogat. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

3 gyerek van, 4, 9 és 13 évesek.


A legkisebbet megfürdeti, feltéve, ha addigra hazaér a munkából. Reggel meleg kakaóval ébreszti a 3 gyereket, évek óta. Nekem ágyba hozza a kávét:)

A nagybevásárlásokat általában együtt intézzük, de van, hogy hetekig egyedül megcsinálja egyedül.


Szülői értekezletre a nagyhoz ő, a kisebbekhez én megyek.


Játszik a gyerekekkel vagy filmet, mesét néznek együtt, ha éppen ahhoz van kedvük. Jó időben sokat jártunk játszótérre, futni, kirándulni, moziba.


Nem mosogat, nem főz, nem mos, nem tereget, de nem is várom ezt el.

2012. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Heti 3-4x járok tornázni hajnalban, akkor ő van vele.

Minden este ő fürdet, ilyenkor van kb fél órám amikor azt csinálok amit akarok.

Általában mindent megcsinálok napközben, ha nem akkor is inkább úgy csináljuk hogy ő lefoglalja a lányunkat én pedig befejezem ami kimaradt.


Hétvégén felezzük a munkát. Főleg főzni a szeret, a mosogatást viszont megpróbálja elbliccelni :-)


14 hónapos a lányunk

2012. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!