Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 2 hete köhög, nem...

Kisfiam 2 hete köhög, nem akar múlni neki,2x voltunk már orvosnál? Mit adhatnék még neki?

Figyelt kérdés

Reggel, este spiropentet kap mert préselve veszi a levegőt.

Napközben pedig múlt héten Mukoprontot kapott, ezen a héten pedig a dr.nőnk javaslatára Prospant (köptető), hurutosan köhög. nem tudom mikor fogunk tudni megszabadulni a köhögéstől. Bent párásítom a levegőt.



2012. dec. 13. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi ezt kaptuk ma: Spiroprent csepp, ejszakara Aerius, calcimusk. Kislanyom is kohog, Hurutosan. A parasitast a dr no megtiltotta, a hideg parat azt ajanlotta. Meg hogy vigyem ki, a hidegbe. Vagy ultessem nyitott ablak ele. A hideg levego segit elmulasztani.
2012. dec. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pemetefű cukorka nekünk mindig beválik köhögésre.
2012. dec. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Spiropentnél sokkal jobb szerintem a ventolin. Nálunk sokkal többet ért. Nem tudom mit jelent, hogy préselve veszi a levegőt, de ha sípol, nem tudja felköhögni a váladékot, akkor érdemes inhalálni. Mi úgy szoktuk, hogy a kádba engedek forró vizet, bele egy-két kamillatea filtert, becsukom az ajtót, többször bemegyünk 5 percekre, jó nagy levegőket vesz, 1 nap alatt felszakítja a váladékot ez a módszer. Vöröshagymát szoktunk még felvágni minden nap és amellett alszunk, jó büdös van, de kit érdekel, ha használ.... De egyébként sajnos ezek a köhögős vírusok jó sokáig el szoktak húzódni, lányomnak is már több is szerintem, mint 2 hete tart. Nem köhög sokat egy nap, de ha köhög, az jó hurutos. 4,5 éves kislány anyukája.
2012. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokaT!

2 hete hiányzik már az oviból, és úgy szeretném ha jövő héten menne mert ott is fognak karácsonyozni! Remélem rendbejön!

2012. dec. 14. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Recept nélkül kapható LIBEXIN tabletta, nekünk 1 nap alatt elmulasztotta a 2 hétig tartó makacs kínzó száraz köhögésemet:)3 éves a fiam 1/2 tabletta 3x
2013. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap voltunk fül-orr-gégésznél. Ki kell venni a kisfiam orrmanduláját :(((((( A kérdésem kiírása óta szinte folyamatosan beteg, állandóan gyógyszereket szed, és amikor abbahagyja rögtön visszaesik. Valószínű a váladék lefolyik a tüdejébe a nagy orrmandulák miatt-hiába szívjuk neki,alig jön ki valami és ez okozza az állandó köhögést. Most egy kicsivel jobb a helyzet a köhögés terén, de heti 3x sószobába járunk.

2013. jan. 31. 09:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az orrmandula kivétel miatt. Tudom, nehéz a műtétig eljutni, de utána kamatostul megtérül! Lányomnak is kivették 3 évesen, azóta sokkal jobb a helyzet, kevesebbet beteg és nagyon könnyen átvészeli.
2013. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!