Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1Éves múlt a kisfiam. állandóa...

Dink@ kérdése:

1Éves múlt a kisfiam. állandóan folyik az orra és beteg. Az orvosa ma azt mondta, hogy kikel venni az orrmanduláját. De ez még nem korai 1 éves gyereknél?

Figyelt kérdés
dia
2012. dec. 18. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

1,5 sem voltam, amikor kivették.

A férjem 1 éves volt, amikor ki kellett venni neki, mert állandóan beteg lett és a fülére is ráment a betegség. Többször szúrták fel neki 4 hónapos korától.

2012. dec. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2012. dec. 18. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 15 hónaos múlt, és nyár vége óta ő is havonta 2-3 hétig náthás. Mi most elvittük egy magándokihoz, aki azt mondta, hogy lámpázzuk naponta 3-szor 5 percig(infra). Azt tudom, hogy anno én is így voltam, és kb. másfél évesen nekem is kivették az orrmandulám. Nem tudom, akkor az javított-e valamit, de felnőttkoromban is sokat küszködtem az orrommal, és az infralámpa tényleg megmentett az orr-felszúrástól többször is.Mióta terhes lettem azóta hál Istennek elvágták...átadtam a kislányomnak :(
2012. dec. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézesd meg más szakorvossal is (esetleg többel is), hogy mások mit mondanak. A lányomnak 3 éves korában vették ki az orrmanduláját, a doki aki csinálta azt mondta, ez alatt az életkor alatt csak kimondottan nagyon indokolt esetben műtenek, sőt még egy 3 évesnél is van rá esély, hogy visszanő. Én mással is konzultálnék a helyedben.
2012. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább arcüreg átmosás - próbáljátok meg.
2012. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!