Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15 hónapos lányomnak Fischer...

15 hónapos lányomnak Fischer Price márkájú, tanuló laptopot vettem karácsonyra, kicsit félek, mi van ha nem fogja érdekelni? Tapasztalatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Igazából nem is a pénzt sajnálnám én rá, csak azt, hogy olyan nagy örömmel választottam ki neki és ha mégsem fog tetszeni, nagyon csalódott leszek! :) Tudom, vannak ettől nagyobb problémák is, de ugye ez épp aktuális! :)
2012. dec. 21. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
biztos tetszeni fog neki,bár én még korainak tartom.viszont az ő kora az amikor mindre fogékonyak,imádnak mindent ami más és új,nincs még kialakult szuperhős vagy tárgy,majd együtt jokat játszatok vele,én építőket,kirakókat,formaillesztőket,zenélő játékokat,hangszert,ilyeneket vettem volna most inkább neki,és talán jövőre a laptopot.
2012. dec. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam a 2. szülinapjára kapott laptopot. Eleinte nem nagyon érdekelte, néha megnyomogatta a billentyűket és ennyi. 3,5 évesen kezdett el érdeklődni iránta.
2012. dec. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
ha már megveted akor már mindegy mi történik tetszik vagy nem neki semmit nem tehetsz ,én nem vetem volna ilyett egy babának ,inkább pár zörgö játékot.
2012. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezért jó az, ha elviszed a gyermeket a boltba, megnézi játékokat a boltban, ami tetszik neki, látod az érdekli, azt veszed meg!!!

Így nem lesz csalódás!

Nekem tapasztalatom, amit én veszek, nekem tetszik, az nem

Mindig jö mm be a gyereknek!

2012. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!