Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik orrcsepp v. orrspray a...

Melyik orrcsepp v. orrspray a leghatásosabb ha nem folyik az orra, de teljesen be van dugulva 3,5 éves kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Az orrszívó sem segített és fújni sem tudja erősen, csak hallani, hogy néha nem kap levegőt az orrán, csak a száján. Ilyenkor a lélegzetét is visszatartja egy darabig, aztán nagy levegővétel a száján.
2012. dec. 26. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
En a Nasivin sanft parti vagyok!
2012. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ott a gond, hogy a legjobb orrsprayk 6 éves kor alatt nem adhatóak...


Ami ebben a korban nálunk bevált:


Sterimar orr spray-vel tisztogattuk. Naponta kétszer bekentem a mellkasát és a hátát Kinder Luuf balzsammal.


Illetve ha egy zsebkendőre rácseppentesz 2 csepp eukaliptusz olajat, és berakod a párnája alá, alvás közben az is felszabadítja a légutakat.

2012. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Calcimusc ampulla lefekvés előtt. Csökkenti a nyálkahártya duzzanatát. Vagy párologtatni a szobában, mert a száraz levegő is okozhatja.
2012. dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is a Nasivin Sanft vált be, a Sterimár akkor jó, ha amúgy náthás, folyik az orra, de pl épp felkelt, és eldugult neki. Ilyen esetben, mint írtad a tengervizes orrspray a kisfiamnál semmit nem segített. Mihamarabbi jobbulást. 3 éves kisfiú anyukája
2012. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a Nasic orrspray vált be, 1-1 fújás és már alszik is tovább.
2012. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. dec. 28. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!