Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szánkózáshoz mennyire öltöztet...

Szánkózáshoz mennyire öltöztetitek be a gyermeketeket?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány éves. Ha csak ül a szánkón, én meg húzom, akkor nagyon. PL. a 1,5 éves fiamat.

Ha már nagyobb, és le-fel szaladgál a dombról, akkor overál, de nem adok rá plusz réteget, csak ami bent volt rajta, egy melegítő+pulcsi.

Pl. e a 4 éves lányom....

2013. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szánkózáshoz jól melegen felöltöztetem az öt éves fiamat, mert könnyen megfázik. A szánkóra plédet terítek, ráadom a kezeslábast, alatta vatag harisnya van és rá szoktam adni a bodyt. Ez jól melegíti a derekát. Fülre vastag pulóvert adok rá.
2013. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Felülre
2013. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 éves a fiam, gatya/harisnya, trikó, póló, hosszú póló, pulcsi, overál, sapka, sál, kesztyű. brutál hidegben plusz zokni, harisnya+gatya, jó vastag pulcsi. amíg nem rohangált, addig jól be is takartam.
2013. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyolc éves a fiam s nem nagyon kell öltöztetnem, szerencsére. :) Ügyesen öltözködik.


Meleg bélelt nadrágja van, abba engedem ki szánkózni + vesz fel alá dupla harisnyát, mert gyakran átázik a vízhatlannak hitt nadrágja és legalább nem fázik.


Gyapjú sál, sapka és kesztyű elengedhetetlen.

2013. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dupla térdzokni, vastag cicanadrág, susogós nadrág, trikó, vékony pulcsi, vastag pulcsi, pilótasapka, még egy sapka, kesztyű. Négyéves.

A feneke alá teszek törölközőt, és nálunk az a szabály, dombra föl mindig gyalogolni kell. Nem csak azért, mert rossz a kondícióm és nem bírom felhúzni :) hanem hogy kimelegedjen. Ha csak ül és húzom, akkor pár perc után vacog.

2013. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Harisnya, vékony pulcsi, vastag pulcsi, overál, sapka, sál, kesztyű.

3,5 éves

2013. jan. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!