Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig szopizott...

Mennyi idős koráig szopizott a babád?

Figyelt kérdés

3 és fél hós a babám. anyatejes. Nekem furcsa ha még 1 éves koruk után is szopiznak. Akkor már nagyok, legalábbis nekem. Persze ha majd még kell neki cici, adok neki.De nekem furcsa.

De nem ítélem el mások véleményét, ahány ház annyi szokás és baba.



#szopizott
2013. jan. 27. 19:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hónapig sajnos :(
2013. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
43%
1. vagyok de semmi féle képen nem szerettem volna 6-8 hónál tovább de adig minimum szeretem volna.
2013. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

15 hós koráig.

Ilyenkor olyan távolinak , nagynak tűnik neked, de ahogy telik az idő, változni fog a véleményed.:)

2013. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Lehet hogy változni fog :)! Most úgy gondolom max 1 éves koráig...
2013. jan. 27. 19:17
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos koráig tudtam szoptatni. Eredetileg örültem volna, ha legalább egy évig sikerül, de nem volt könnyű feladat. Örültem, hogy 7 hónapig kihúztuk.
2013. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
5 és fél hónapos koráig csak anyatejes volt,utána egy délelőtti étkezést kiváltottunk péppel,többi anyatej,6 és fél hónapos korában két pépes étkezés többi anyatej,8 hónapos korától anyatej este-reggel,többi főzelék.11 hónapos koráig szopizott:)
2013. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
16 hóig és szép fokozatosan, magától szokott le róla. Akkor indult el önállóan és szerintem én is akkoriban értem meg lelkileg az elválásra.
2013. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
74%
Az első fiam 29 hónapig.A második csak 4,5 hónapig.
2013. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

21 hósan hagyta el saját magától. Nálunk nem volt semmilyen zavaró tényező, otthon voltam vele, addig egy éjszakát sem aludtunk át, szóval azt is megszoktam, hogy ébredünk éjjel, már nagyon rutinszerűen zajlott az egész. 6 hónapos terhes voltam a kistesóval, magától elhagyta a cicizést, és azzal együtt elkezdte az éjszakákat is átaludni.

Mindenképpen addig csináld, ameddig neked nem kényelmetlen. 1 éves kora után inkább már lelki szükséglet neki, és ha le akarod szoktatni, akkor minél előbb teszed meg, annál jobb, mert közel 2 évesen már sokkal jobban emlékeznek dolgokra, mint tizenhónaposan. Emiatt nehezebb a leszoktatás is. Majd meglátod, hogy mi lesz a véleményed 1 éves korában. :-)

2013. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapig. Én ekkor már nem igazán bírtam. Sose volt egy nagy szopizó, a végefelé már csak szenvedtünk szerintem mindketten. Próbáltam erőltetni, de tiszta hülye voltam.

Mindegy, így alakult.

Én is amúgy kb. 1 évig akartam volna szoptatni, utána már nem igazán, de hát el sem jutottunk odáig.

2013. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!