Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar enni eddig jól...

Miért nem akar enni eddig jól evő 1,5 éves kisfiam? Látszólag semmi baja, nincs láza, nem folyik az orra, jókedvű, aktív kisfiú.

Figyelt kérdés
Azonban napok óta nem hajlandó pár falatnál többet enni, a reggeli, esti tejitalát megissza mindíg. Igaz nem sovány 16kg volt egy hónapja!
2013. jan. 31. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Jön a foga?
2013. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rágó fogak?
2013. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom is ilyen idős körül van, mi most kezdtük el az önállóan evést, először én etetem, néhány kanál után nem hajlandó enni, feszeleg, elfordítja a fejét, akkor odaadom neki a kanalat, és úgy folytatjuk, kis segítséggel ügyesen eszik, és az étvágy "visszatér" :)
2013. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha jól látom márcsak 3 foga nincs kibújva, de eddig ez nem jelentett gondot. Ő is próbálkozott már eddig is enni egyedül,most is szoktam hagyni, de ekkor sem mindíg garantált, hogy eszik, van, hogy csak játszik.
2013. jan. 31. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!