Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél évesnek Paranit fejtetű...

Haramia kérdése:

Másfél évesnek Paranit fejtetű irtó spray?

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk patikában (velem a másfél éves kisfiam) és kértem a patikus hölgyet, hogy adjon neki való szert fejtetű irtásra, mert sajnos visszatérő problémánk. A Paranit fejtetű irtó spray-t adta, azzal a kis fésűvel. Itthon a használtai utasításban vettem észre, hogy 2 éven aluli gyerekeknek nem ajánlott a használata. Ti visszavinnétek? vagy van aki használta ilyen kicsi korban? Mik használnak még?


Köszi a válaszokat!


2013. febr. 2. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár hete átestem ezen a gondon.Megszültem a fiam,és a kórházból a dögök is jöttek.Mág sosem láttam,nem volt a környezetemben senkinek,így nem is gondoltunk rá,ameddig teljesen sebes nem lett a fejböröm,már felülfertözödve.Azt mondta a doki,hogy a sebek miatt sem használható,de én töményen rákentem nem is egyszer,és a sebeknek sem ártott.Kíméletesen használható a kicsinek is,az utasítás szerint járj el.Ás napjában többször használd a fésút az nagyon jó.Minden használat utkövetkezö használatig.A paranit jó csak,mert nincs benne rovarölö amihez már hozzászoktak ás nem hatásosak.Lehet hogy elég egy használat,de ha másnap mégis van még élö akkor kend be megint.És egy hét műlva mindenképpen ismételd,askkor is,ha már serke sincs.Egyébként ilyen kicsi gyerek hol szedi össze??
2013. febr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs,egy mondatom fele elmaradt:)Tehát a fésűt használattól következö használatig legalább tömény ecetbe áztasd.A családban mindenkit kezelni kell,minden ruhát és ágyneműt átmosni,fertötleníteni.Nehogy űjrafertözödjön.
2013. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos volt a kislányom és a védőből hoztuk haza a tetveket. :(

A Hedrin 6 hónapos kortól használható és egy kezeléssel megoldottuk a problémát.

2013. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom a javaslatokat. Őszinte leszek fogalmam sincs honnan szedtük össze, de minden héten járunk, játszóházba, uszodába, babatornázni, meg csak úgy pajtáskodni kisgyerekes ismerősökhöz...szóval végülis akárhonnan jöhetett. Nekem sem volt sosem és mostmár kezd felbosszantani, hogy kb egy hónapja küzdünk vele...
2013. febr. 2. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a körházban,ami elvileg ugye steril:)))Ha megelözésképpen is megteszel mindent,mármit az átmosásokra gondolok,akkor a paranit tutira hatásos.Remélem,sikerűl:)
2013. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én is paranitet haszáltam, sztem nagyon hatásos, értelmesen le van írva a használat és aztán el is tűntek a tetvek. mi apróként is használtuk. nyugodtan használhatod.
2013. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Itt minden lényegest megtalálsz: [link]
2013. febr. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!