Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam mellé keresnék...

2 éves kisfiam mellé keresnék babysittert? Mikre kell figyelni? Idős vagy fiatal legyen?

Figyelt kérdés
Heti 2x kb.3 óráról lenne szó.Hol kutakodjak?

2013. febr. 2. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Idősnek több a tapasztalata, ez tény, de kevésbé rugalmas. Egy lelkes fiatalban több az energia, és ha fejlődni akar, bizonyítani akar, jobban oda is teszi magát! Szerintem fontos a munkája is, nem csak a kora. Egy tanári, tanítói végzettség fontos lehet (ha később nagyobb lesz, és már megszokta, állandó ember járhat hozzá, fejlesztheti, esetleg nyelvre taníthatja), de jó tud lenni az eü végzettség is, mert játszani tud vele, és ha gond lenne, tudja, hogy mit tegyen.
2013. febr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi itt találtunk.Több lánnyal is találkoztunk,míg megtaláltuk a megfelelőt.Fontos volt számunkra,h.legyen vmilyen szakirányú végzettsége vagy épp tanulja.De ami a legfontosabb volt,hogy viselkedik a gyerekeimmel,mennyire találja meg velük a közös hangot.

A link: [link]

2013. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen legyen végzettsége.Vagy babysitter vagy pedagógus.Én alapfokű pedagógiát tanultam(ez a 0-7 éves kort jelenti)
2013. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én tudok okleveles bébiszittert, aki Budapesten tud még vállalni gyermekvigyázást. Ha érdekel, írj privit!
2013. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hol keresel?
2013. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!