Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5eves fiam nagyon vekony. Van...

5eves fiam nagyon vekony. Van valami hazi modszer a hizasra? Mindnent eszik de azt le is mozogja. Hiperaktiv. Esetleg hzlalo etelek? Receptek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ha eleve olyan alkat, akkor bármit adhatsz, nem fog hízni.

Az én kisfiam is nagyon vékony, de az apja sem egy nagydarab.

2013. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

A tésztás ételek hízlalnak.

Spagetti, fánk, aranygaluska, túrós pite, tészta pörkölttel, rántott hús burgonya, hasáb burgonya sült hús, bundás kenyér, gofri, palacsinta, tócsni....

2013. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard hízlalni ha vékony alkat, attól hogy szénhidrátokkal felhízlalod, csak beteg lesz az eddig egészséges gyereked.
2013. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vékony? Hány centihez hány kiló? Egyébként én sem hizlalnám, ha amúgy egészséges, a soványabb emberek különben is ellenállóbbak (legalábbis azt mondják).
2013. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Örüljünk neki, hogy nem kövér. Ne kezdd el hízlalni. Sportolni hordjad attól izmosodni fog.
2013. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta az orvos(öreg, tapasztalt), mikor panaszkodtam neki hogy alig eszik a fiam, hogy ne akarjak kövér gyereket:-)
2013. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne hány kiló és hány centi a fiad?

Az én fiam is vékonyka,pedig nagyon sokat eszik,de leugrálja.Egy percig nem bír megülni.

Ráadásul én(anyuka) meg az apja sem vagyunk kis darabok....sőt meglehetősen nagyok vagyunk.És a kisfiúnk mégis vékony.Nekem eszem ágában sincs hizlalni.Már csak azért sem,mert én nagyon kövér kisgyerek voltam.És sokat csúfoltak.Addig jó míg vékonyka és egészséges.

Az én fiam 3,5 éves 106 centi és 15 kiló.

Az uncsitesója 5 éves és 32 kiló....jelzem itt az anyuka maximum 45 kiló.

2013. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagyon vékony, ráadásul alacsony is a társaihoz képest :(

6 éves, 122 cm és 21 kg.

Elvileg az adatok alapján ez pont jó, vagyis átlagos, de mégis azt látom, hogy a legtöbb csoporttársa magasabb és/vagy vastagabb, izmosabb nála :(

Azzal a kisfiúval van 1 súlyban és magasságban, aki konkrétan semmit sem eszik az óvónők és a szülei állítása szerint és akit én is kicsinek látok. De akkor az én fiam is kicsi, ez olyan szomorú :(

Vagyis persze én úgy szeretem, ahogy van, de akkor sem jó látni, amikor vele egyidős gyerekek 1 fejjel nagyobbak...


"Hizlalni" inkább fehérjével és hússal kellene, az izmok abból épülnek fel, nem szénhidrátból :) A túl sok szénhidráttól különben még több energiája lenne, valószínűleg, így én inkább a húsban gazdag étrendre szavazok.

2013. febr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én adok egy ideje a fiamnak és azóta kicsit jobb az étvágya. Ő is vékony, meg pici is. 106cm és 14 kiló. Mozgékony kisfiú ő is, de nem is túl nagy étvágyú. Tömni nem lehet és nem is szeretném. Babaként is kis súlyú volt, eleinte a doktornő küldözgetett is minket kivizsgálásokra. Minden lelet, minden vizsgálat negatív lett, így azóta nem problémázunk rajta. Járunk úszni is, attól is kicsit nőtt az étvágya.
2013. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

koszonom mindenki vàlaszàt :) ment a zold pacsi.

nem nagy evo,inkàbb èdessèget enne egèsz nap. :(

2013. febr. 4. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!