Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 3 hónap múlva lesz 3...

Kisfiam 3 hónap múlva lesz 3 éves, milyen szinten kéne rajzolnia ebben a korban?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 15:46
1 2
 1/16 TappancsMancs ***** válasza:
30%

Ez ari :) Figyi! Nézd meg te hány éves vagy és milyen szinten rajzolsz.


Amúgy illene kb így:

[link]

2013. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
XDXDXD ott a pont!!!!
2013. febr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

:)))


Nem volt túl hasznos a válszotok! :)


Nem tudom, hogy ebben a korban kb. mit "illik", hogy tudjon rajzolni.

Kisfiam még csak össze-vissza vonalakat tud rajzolni, meg egy napocskához hasonló valamit tud lerajzolni. Nem is igazán érdekli őt a rajzolás.

Hasonló korú gyerekek rajzaira lennék kíváncsi, hogy miket tudnak lerajzolni.

2013. febr. 4. 16:19
 4/16 TappancsMancs ***** válasza:
A fejlődését nem biztos hogy megmutatja. Ha láthatóan rendben van a kicsi akkor ebből én nem csinálnék ügyet, de megértem az érdeklődésedet. A válasz nem gúny volt hanem viccelődtem. Lényegit csak ebből nem tudsz szerintem levonni.
2013. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 TappancsMancs ***** válasza:
39%

"...egy napocskához hasonló valamit tud lerajzolni. Nem is igazán érdekli őt a rajzolás. "



Ez a legtöbb felnőttnél is igaz :) akkor már felnőtt a kicsid? :)

2013. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
3 és fél éves: irkafirka és napocska, ennyit tud. :-)
2013. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 TappancsMancs ***** válasza:

Énpl 8évesen már perspektivikusan rajzoltam, ámulat a rajztanártól mindenkitől, mire tovább tanultam már lyukasórának számított nekem a rajzóra mert unalmasan könnyű volt és inkább csak a lányoknak csináltam meg a házját. :) Még így se érdekel a rajzolás! :) De komolyan! Inkább nézd azt ha nem érdekli a rajzolás akkor érdekli e más játék? Ha amúgy tutika a kicsi akkor rendben. :)



Egy jól rajzoló válasza

2013. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 TappancsMancs ***** válasza:
Amúgy ha napocskát rajzol az kedves. Ennyi. :)
2013. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem az érdekel, hogy mit jelent, amit rajzol. Egyszerűen csak az érdekel, hogy a vele egykorú gyerekek miket tudnak rajzolni. Ennyi!

Egyébként nem aggódom és nincs is vele semmi baj szerencsére, nagyon okos, értelmes kisfiú, akinek be nem áll a szája, annyit beszél. :)

2013. febr. 4. 16:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Most vasarnap lesz 3 eves a kisfiam es itthon pl. egyaltalan nem rajzol, valahogy nem erdekli ot. Az oviban szoktam elnezegetni a rajzait mert mindig elhelyezik egy mappaba es innen latom, hogy miket alkot. Vonalakat, irka firkat meg neha korhoz hasonlo valamit latok de semmi mast. De ha rakerdek akkor nagyon szepen elmondja, hogy az egy krokodil vagy eppen egy dinoszaurusz (altalaban ezt a kettot rajzolja). Szinezni most nemreg kezdett el vonalon belul szinezni de persze ez nem azt jelenti, hogy tokeletesen vonalon belul is marad a szinezes, csak probalkozik. :)
2013. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!