Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisfiam rettenetesen...

Anyyí7 kérdése:

2,5 éves kisfiam rettenetesen hisztis, mit tanácsoltok, hogy lépjünk túl ezen az időszakon? Vége lessz ennek valaha?

Figyelt kérdés
A kisfiam mondhatni igen aktív gyerek ezáltal minden érdekli még az is ami nem kéne.Nagyon akaratos,makacs és kitartó.Amikor az van mondva ,pl.hogy nem szabad,ne szaladj ,ne nyúlj hozzá rögtön hiszti.Nagyon türelmetlen.Képes visítan,vergődni,ordítani és földre fekűdni egy egyszerű "nem" szó miatt.A hisztik álltalában rövidek de gyakoriak.Több mindent bevetettünk "reménytelenűl" van erre bevált módszer?
2013. febr. 12. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha hisztizik, hagyd ott. Ha nincs közönség, nem éri meg hisztizni, Azért figyeld messziről, nehogy bajba keveredjen. Nekünk bevált. Abba maradt a hiszti, de mihelyt a nagyi megsajnálta, és oda ment a közelébe újra rákezdett.

A nagyi ilyenkor el van irányítva mellőle.

2013. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Egyrészt ugye sose érje el a hisztivel a célját. Ha egyszer is engedsz neki, máris felülkerekedik,és a hiszti lesz az egyetlen eszköze.

A másik a nálunk bevált, lehet hogy drasztikusan hangzik,de én bizony a második hisztinél leöntöttem egy pohár hideg vízzel. Rettenetesen meglepődött, szinte tényleg elakadt a lélegzete. De utána ha csak mondtam neki, hogy hozom s vizet,már az is elég volt. Így hamar le is szokott róla, tulajdonképpen még mielőtt rászokott volna.

2013. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most jött be, ha hisztizik közlöm a kicsivel, hogy ritkaronda ha hisztizik, és látványosan megijedek.

A múltkor nem tudtam eldönteni, hogy fuldoklik vagy röhög, el is felejtette, miért hisztizett, annyira tetszett neki, hogy megijedtem.

Azóta nincs fejfájásom a hiszti miatt.

2013. febr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!