Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2011 májusi gyereket mikor...

2011 májusi gyereket mikor kell beíratni óvodába?

Figyelt kérdés
Az alábbi óvodás kérdések után én is elbizonytalanodtam.
2013. febr. 15. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:

25011+3 = 2014

Tehát abban az évben az áprilisi beiratkozáskor.

Persze, ha szerencsés helyzet van, akkor idén ősszel előjegyeztetheted, és akkor még májusban mehet oviba.

Legokosabb, ha elmész az óvodába és kérdezel.

2013. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És vajon májusban érdemes lesz majd elkezdenie az ovit, ha utána pár hétre úgyis hosszú nyáriszünet?
2013. febr. 15. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 2011. májusi. Idén nem íratom be, majd jövőre, és 2014. szeptemberében fogja csak kezdeni az ovit.
2013. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nálunk is ez lesz. Legfeljebb rákérdezek, hogy elég lesz-e jövőre feliratkozni. Nehogy hoppon maradjunk.
2013. febr. 15. 22:46
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs megoldás átvészelni a nyarat, bizony be is íratják a gyereket. Persze, hátrány a nyári összevonás, bezárás. De van, akinek nincs más megoldás.

Ha meg tudod oldani, az őszi kezdés a vele egyszerre indulókkal a legjobb.

2013. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fiam januári, én is ezen dilemmázom egy ideje. Szeretném, ha csak jövő szeptemberben kezdené az ovit, de nem biztos, hogy meg tudjuk oldani a tavasztól őszig tartó időszakban, hogy itthon maradjon. :( Viszont a januári kezdés ellen az influenza (és egyéb) járvány szól. A ti helyzetetek annyiból jobb egy picit, hogy mondjuk májustól kb augusztusig ki tudod venni a Gyed/Gyes alatt összegyűlt szabikat, és szinte már kezdődik is az ovi. Persze csak ha van jelenleg munkaviszonyod. Én ebben az esetben nem vinném a helyedben, csak szeptemberben.
2013. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeptemberig szerintem meg fogom tudni oldani, akkor nem is gondolkodom májusi kezdésben.
2013. febr. 15. 23:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Én fiam és 2011 májusi. Ő 2013tól meg oviba, addig bölcsis.
2013. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:11

Talán a bölcsit kellene megpróbálnotok. Ott maradhat szeptemberig és némi ellenállást beszerez a közösségi bacikból is.

2013. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!