Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukak, ti hany tortat...

Anyukak, ti hany tortat szoktatok, venni/csinalni a gyereketek szulinapjara?

Figyelt kérdés

3 eve lesz a kismackom,marciusba...idaig mindig 2 torta volt,de most nem tudok donteni.Igazabol egy nagy maci tortat szeretnek.

Koszonom.


2013. febr. 17. 14:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egyet.


illetve a kisebbik lányomnak nyáron volt az első szülinapja, akkor aznap sütöttem egy pici tortát, amit csak mi 4-en ettünk meg, majd a nagy családos vendégségre volt neki egy nagy tortája.

2013. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amióta bölcsis majd óvodás lett két torta van.

Egy otthonra, egy az oviba.

2013. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 zabmester ***** válasza:
Én kettőt, de csak azért, mert egy itthonra van, egy meg megy az oviba. Általában én sütöm, egyszer volt bolti, mert az itthonit nagyon elrontottam.
2013. febr. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

3-at.

Egy a családi banzájra, egy az oviba, egy a gyerekzsúrra.

2013. febr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nálunk az oviba nem lehet tortát vinni. Csak bolti zárt csomagolású aprósütit.


Mivel 1 gyerek van így 1 torta is van. Mindig én készítem.

Első szülinap sima mezei barackos túrótorta volt.

Második szülinap vaníliakrémes fondantos emeletes Dora torta. Sokat megszenvedtem vele a kisállatokkal leginkább. Ráadásul hőség volt vagy 40 fok és olvadt szét a cucc :(

Harmadik szülinap eperkrémes 3D marcipános katicatorta.

Negyedik szülinapjára Barbie tortát kér, olyan babásat szeretnék csinálni, mint amilyen már linkelve volt, csak marcipános fodros-hullámos szoknyásat.


Mivel nyár közepén született a nagy meleg miatt a tejszínhabos nagyon lágy torták szétmállanak. :( A hűtő se segít sokat, nem fújhatja benne el a gyerek a gyertyáit. Panel és déli fekvésű. Így maradna a csoki vagy marcipán, de a csokit nem szereti.

2013. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat.


Lehet hogy nalunk is egy torta lesz egy Mickey Eger,mert rajong erte.

2013. febr. 19. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!