Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viselte gyermeketek...

Hogy viselte gyermeketek mikor elváltatok és esetleg egy új ffi lépett az életetekbe?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:

A válást kicsit nehezen szokta meg. 3 éves volt. Próbáltuk úgy megoldani, hogy eleinte a volt férjem jött fel, és csak napközben vitte el, mint ahogy régebben voltak közös programjaik. Változás persze így is volt, hisz nem aludt ott, ezt nehéz volt elmagyarázni neki. Aztán egy idő után már ott is aludt. (de ezt csak azért csináltuk így, mert kicsi volt, nem tudom a te gyereked mennyi idős)

Az új párokat hamar megszokta. Igaz csak egyet-egyet mutattunk be neki, akikkel azóta is vagyunk. Volt más is mindkettőnk életében, de nem került sor a találkozóra, mert ezek pár hónapos viszonyok voltak. Szerencsére mindkét új tag jól állt hozzá, még kicsi is volt (mikor voltférjem bemutatta neki a barátnőjét 4, mikor én a páromat 5) Szóval nem volt más dolguk, mint kedvesnek lenni és játszani. Egy nagyobb gyerekkel biztos nehezebb.

2013. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az enyém 3,5 éves.
2013. márc. 1. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor én saját tapasztalatból azt mondom, hogy ha megpróbáltok együtt működni az apával nem lesz gond. Persze minden helyzet és gyerek más, de nem olyan nagy tragédia egy válás. Sokkal nagyobb az, ha olyan családban élnek ahol el van mérgesedve a helyzet a szülők között, vagy szimplán boldogtalanok, reménytelenek.
2013. márc. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!