Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek, ha egy napot nem...

Szerintetek, ha egy napot nem viszem bölcsibe a fiamat, mit mondjak miért nem megyünk?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak valószínűleg jön vmelyik hátsó foga. Tegnap délután belázasodott és 2 órán belül 4 pelust gyártott tele. Nincs megfázva, viburcol kúptól le is ment a láza. Ma már semmi baja csak kicsit bágyadt (most volt egy híg kaksis pelus). Holnap egyébként is bőrgyógyászatra kell mennünk (jó hülye időpontban 1 óra, így ebéd után úgyis elhoznám). Mit mondjak miért nem viszem?
2013. márc. 3. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem viszed, mert otthon tudsz vele lenni! Legalább is nálunk ezt elfogadták, amikor mondtam. (Kaptam egy szabadnapot, és a kicsivel akartam lenni) Nem kell tudniuk, hogy miért nem viszed, bár ha lázas lenne a bölcsiben, akkor is hazaküldenék, nem?
2013. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg az igazat.

Bőrgyógyászatra viszed. Kész, ennyi. Nem kell ebből ekkora ügyet gyártani!

2013. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jó, csak 2 hete kezdtük a beszoktatás és még ott sem tartunk, hogy ott uzsonnázzon. Így (egyébként) még holnap és kedden is el kellene hoznom alvás után. Ezért gondoltam, hogy valami indokot csak kellene mondanom.
2013. márc. 3. 10:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Családi program.
2013. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk bölcsibe vagy dokis igazolással beteg,v családi programm amiért nem mennek a gyerekek,nem szokták forszírozni.Bár én elmondom mindig mi a programm,mert jóban vagyunk a gondozónénivel.
2013. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Családi okok.... Semmi közük hozzá, miért nem viszed, ha nem beteg.

De azért arra figyelj, hogy most van egy hasmenős vírus is, amit esetleg elkapott, és nem a foga a ludas. A Viburcol kúp pedig nem lázcsillapító:)


Jobbulást és sok sikert holnapra!

2013. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A viburcolra egészen pontosan ez van írva: A szervezet öngyógyító törekvésének serkentése LÁZAS vagy láz nélküli nyugtalansági állapotokban, enyhe fertőzések tüneti kezelésére.


Egyébként köszönöm a válaszokat.

2013. márc. 3. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát hivatkozz a bőrgyógyászatra!
2013. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Holnap kénytelen leszek levinni Őt az orvoshoz mert ma legalább 6 pelust gyártott tele. Hasmenésen kívül semmi más baja nincs, de így semmiképpen nem vihetem a bölcsibe és ha viszem majd akkor biztos, hogy kérnek valamilyen igazolást, hogy nem vírus. Hátul, két alsó foga is "úton van".

2013. márc. 3. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!