Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeri valaki ezeket a scamp...

Ismeri valaki ezeket a scamp kisnadrágokat? Milyenek? Anyag, minőség, kényelem? Elég vékonynak tűnik? Oviba jó lenne benti nadrágnak tavaszra?

Figyelt kérdés
[link]

2013. márc. 6. 06:44
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

remélem így már jó lesz.a sima gumis derekúakról van szó,nem a behúzósról

2013. márc. 6. 06:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan ezt a nadrágot ugyan nem ismerem, de a Scampot mint márkát igen. Nekünk bodyjaink vannak (én abban altatom a lányom 4,5 éves létére, mert így nincs kinn a dereka) már kb. 1 éves, de a mintája ép, nem töredezett, nem jött le, úgyhogy én meg vagyok elégedve a minőségével. Gondolom más ruhadarabjaik is ugyanilyen minőségűek.
2013. márc. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon jók, kényelmesek, és pamutból készűlnek. Mi csak Scamp nacikat viselünk oviban. Nem vastag az igaz, de nálunk kicsit túl van fűtve, mint a legtöbb oviban, így bőven elég. Amennyiben bizonytalan vagy, van vastagabb naciuk is, az is szuper. Mi a vékonyat télen azért is szerettük, mert ha kimentek elég volt ráhúzni az overált, így nem volt macerás az öltözés. Nem értem azokat a szülőket akiknek egész nap harisnyában van a gyermekük, csak mert ez egy egyszerűbb megoldás. Nem 100% pamutból vannak, és szerintem egész nap roppant irritáló és kényelmetlen. Scamp naci ideális választás. Üdv,É
2013. márc. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Scamp egy nagyon jó márka jó árban és tökéletes a minősége,az összes nadrágot ismerem amit készítenek mindegyik fajtából van a fiamnak,kényelmes,pamut,nem bolyhosodik,nem nyúlik,nagyon jó tényleg.
2013. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak legalább 8 ilyen nadrágja van. Csak jót tudok írni róluk, már rengetegszer kimostam mindegyiket, ilyenekben jár oviba. Nem bolyhosodnak, kényelmesek, igaz, hogy most kell alá harisnya, mert elég hűvös van, de tavaszra és enyhébb időre szerintem tökéletes.
2013. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!

Szerintem ez a lehető legjobb, legkényelmesebb nadrág egy kisgyerek számára. Szépek is, tartósak is!

Tökéletes arra amire szeretnéd!

Ja, mi is ezt használtuk télen is, overál alá!

2013. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szèpen a vàlaszokat.meggyőztetek.magàt a màrkàt ismerem,tavaly nyárra innen vàsàroltam be pòlóbòl,tavaszra hosszù ujjù pólóból,nyàrra atlétàbòl.csak a nadràgokat nem ismertem
2013. márc. 6. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!