Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekkel foglalkozó, jó...

Gyermekkel foglalkozó, jó kineziológust keresek Budapesten, ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Stresszkezelés, sztresszoldással kapcsolatosan illetve megtudni, hogy mi az oka, hogy néha teljesen befeszül, magába fordul az amúgy jókedvű, nyitott 3,5 éves fiam.

2013. márc. 14. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én járok kineziológushoz és úgy tudom, hogy kb. 6 éves korig az anyán keresztül kezelik a gyerekeket. Van több olyan "gyakorlat", amihez még nem biztos, hogy 6 éves kor alatt együtt tudna működni egy gyerek, viszont a lelki köldökzsinór ebben a korban még nincs elvágva az anyától, ezért szokták rajtuk keresztül kezelni a gyerekeket.

Egy nagyon kedves fiatal (35 körüli) lányhoz járok, aki nem pénzéhes! :)

Ha érdekel az elérhetősége, írj egy privit.

2013. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is tudok egy szuper kineziológust pesten, aki engem is old, és a kisfiamat is oldotta, de ahogy az első is írta, rajtam kereesztül! Nagyon empatikus, jó szakember és egyáltalán nem drága és nem is a pénzre megy! Ha kell elérhetőség írj privit! Üdv!
2013. márc. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan akihez én jártam nem olcsó (9 ezer nála egy oldás), de fantasztikus szakember!

Nem csak nekem segített, barátnőm is hozzá járt és neki is pozitívan változott az élete.

Én pl. pont az után lettem várandós több, mint 1 év után, mikor oldottuk a gyerekvállalás miatti stresszt.

2013. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!