Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdaganat/hemangióma volt...

Érdaganat/hemangióma volt valakinek a gyermekén?

Figyelt kérdés
Kislányomnak 10 napos korában jött ki egy a feje tetején, kb 3 hét alatt végleges nagyságúra dudorodott. (nagyságra nem nőtt, kb 2x3 cm-es) Most 13 hónapos, és 2 hete mintha halványodna. Ez már a visszahúzódás jele lenne? Mire számíthatok, meddig tarthat még elmúlik teljesen, vagy legalább laposodik?

2013. márc. 20. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A lányom így született a fenekén van neki, és szív alakú:):) Nem nőtt neki, nem dodoros,csak olyan pirosas
2013. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
LEmaradt,hogy 7 hónapos lesz
2013. márc. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lányomnak másfél éves koráig volt erősen piros, utána elkezdett halványodni, és kb. 2 éves koráig még látszódott halványan. Most 2,5 éves és nyoma sincs már.
2013. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! 2 évesen már nem dudorodott ki neki? Hol volt ha megkérdezhetem?
2013. márc. 20. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:
A nyakán volt, és 2 évesen már nem dudorodott ki. Akkor már nagyon halvány és apró volt. Fokozatosan ment össze és a színe is halványodott addigra.
2013. márc. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat, bizakodóvá tettél :) Ugyanis elég csúnya neki, kis kopaszka még, nincs ami eltakarja. (persze nekem ő így is nagyon szép)
2013. márc. 20. 13:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Enyémnek is volt, mi fagyasztó kezelésre jártunk vele, 3-4 alkalom után teljesen eltűnt. Én nem akartam arra várni, hogy magától múljon el, mert több gyereknél láttam még 3-4-5 évben korban is.
2013. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kislányomnak is a feje tetején jött ki már mikor megszületett!egy évesen neki is még nagyon látszott ,mert neki sem volt sok haja!És most 2 éves és egyáltalán nem látszik és már szép nagy haja is van :-)
2013. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ! Nagyjából hány hónap volt mire elmúlt teljesen, miután észrevetted a változást?
2013. márc. 21. 14:09
 10/10 anonim ***** válasza:
a fiamnak is van, de nem dudorodik ki, csak piros. most fél éves és változatlan születése óta
2013. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!