Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik nem pedagógusok és nem...

Akik nem pedagógusok és nem jár nekik 12 hét nyári szünet ők hova teszik a pl.7-8 éves gyermekeiket ha nincsenek nagyszülők illetve ők is dolgoznak?

Figyelt kérdés

#iskola #NYÁRI SZÜNET
2013. márc. 20. 19:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
77%
Nyári napközi. Iskolának biztosítani kell a gyermek megőrzését nyáron!
2013. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
84%
Az iskolában nálunk jó kis ingyenes napközis tábor van.
2013. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
72%

A pedagógusoknak sincsen 12 hét nyári szünetük, de ez mellékes.


Nálunk anno csak szerdánként volt ügyelet az iskolában, táborozni voltam egy hetet összesen, mert már nagyon drágák, nem úgy mint rendszerváltás előtt. Nálunk 16ezer forint volt egy egy hetes Balcsi egy badacsonyi kirándulással megspékelve, plusz költőpénz. Más lehetőséget sajnos így hirtelen nem tudok, esetleg au-pair vagy babysitter, ha megengedheted magadnak.

2013. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
56%
Neked is pont ugyan annyi szab van, de te a pedagógusokkal ellentétbe akkor veszed ki amikor akarod, míg ők csak nyáron mehetnek szabira.
2013. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Átlag emberek vagyunk , átlag fizetéssel hát a fizumat mégsem adnám a bébicsősznek :-)

Szóval tavaly a férjem elkapott egy beszélgetést a rádióban miszerint az önkormányzatok erre kapnak támogatást, nyáron megszervezzék a gyermekek felügyeletét... igaz lehet? Hol lehet utána nézni?

2013. márc. 20. 19:58
 6/37 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kedves a 4. de tudod én sem akkor veszem ki mikor akarom sőt . január-februárban kiírnak 8 napot és amikor más a húsvétra készül pl. ha már itt tartunk a pedagógus csütörtök-péntek akkor én még nagyszombaton is 5:30-18 óráig dolgozom , szóval ebbe nem mennék bele...
2013. márc. 20. 20:03
 7/37 anonim ***** válasza:
49%
Akkor képezd át magad tanárnak ha ennyire jó munka az.
2013. márc. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Kösz én maradok , hátha lenyúlnám az állásodat :-) :-) Egyébként egy tanárnak tudnia kellene , hogy a kérdésre válaszoljon.KÖSZÖNÖM.
2013. márc. 20. 20:08
 9/37 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok tanár csak a rokonom az.
2013. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Nekem is van rokonom tanár sőt iskolaigazgató is na ezért látom mi a szitu. Hát a lóvé nem veti fel őket a szabadidő annál inkább ...
2013. márc. 20. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!