Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Íny probléma/vérzés 3 évesnél?

Íny probléma/vérzés 3 évesnél?

Figyelt kérdés

Mi lehet a baj? Ötletem sincs....

Kislányom kb 1 hete mondta, fáj a torka. Aztán, hogy fáj a foga. Amit azért furcsálltam, mert gyönyörű, egészséges fogai, ínye van. De észre vettem a nyelve hegyén és a szája belső részén hólyagokat, amik úgy néznek ki, mintha megharapta volna. De már napok óta SEMMIT sem eszik, mert fáj neki. Ma este fogmosásnál elkezdett vérezni. (ez az, ami nagyon megijesztett, mert ömlött belőle a vér....) Mi lehet ez? Lehet összefüggés a hólyagok és a vérzés között? Nagy nehezen hagyta, hogy megnézzem, mintha meg is lenne neki duzzadva.

Tipp? Ötlet? tanács?



2013. márc. 22. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínű valami szájfertőzés. Vidd el gyerek fogorvoshoz, vagy akár a háziorvoshoz, ad rá valami ecsetelőt.

Gyerekkoromban nekem is volt, csak arra emlékszem, hogy tele volt hólyagocskákkal a szám, én sem tudtam enni, és anyu ecsetelte valami lila színű folyadékkal, amit utáltam!

2013. márc. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!