Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom nagyon...

3 éves kislányom nagyon szeret hintázni. Milyen hintát ajánlanátok neki benti használatra?

Figyelt kérdés

Nincs udvarunk, így bent kell megoldanunk. Sima baba hintánk van most, de kezdi kinőni. A laphintához szerintem még kicsi. Játszótéren használjuk, de jobban szereti a beleülőst. Esteleg tapasztalat csepp hintáról? Csatolok róla linket:

[link]

Köszi


2013. márc. 27. 14:17
 1/5 anonim válasza:

Nekem volt egy beleülős hintám, amit nagyon sokáig használtan.

Apáék az ajtó szemőldökfájába csavartak 2 kampót, s rákötték a hintát.

2013. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekünk is úgy van most, de már olyan magasra kell állítani a hintát a kötélen, hogy ne érjen le a lába, hogy lassan kényelmetlen lesz a fejének.
2013. márc. 27. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha leér a lába a sima hintarol, akkor tényleg jobb a csepphinta, mert abba felhuzhatja a lábat. nekünk is volt hasonló lakásba, de az csak egy nagy korong volt, nem volt oldalt anyag mint ennek. De talán kissebbnek jobb ez amit belinkeltel.

A mienk ilyen volt: [link]

2013. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk olyasmi van, mint amit linkeltél: [link]

Pár hete vettük, a 6 éves fiamnak nagyon tetszik, most is hintázik éppen :)

A nappaliban szereltük fel a kanapé mögé, így abból szokta nézni a tv-t, ahogy most is :)

A 3,5 éves öccse nem szeret hintázni egyáltalán, kint sem szokott, de amúgy neki is teljesen biztonságos lenne.

Ja és ez a hinta nagyon strapabírónak tűnik, na meg 100 kg-ig terhelhető :)

2013. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem megpróbáljuk a csepphintát, és még én is bele tudok majd ülni, szuper :)
2013. márc. 29. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!