Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol írja a Danone oldalán,...

Hol írja a Danone oldalán, hogy activiát nem fogyaszthatnak a gyerekek 2 éves kor alatti gyerekek?

Figyelt kérdés
Nem találom és szeretném elolvasni.
2013. márc. 27. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
1éves kor felett adható mint minden más tejtermék,ha nem érzékeny a gyerek a tejcukorra vagy a tejfehérjére! [link]
2013. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én sem találtam ezt a danone honlapján találtam,de gondolom ezt te is megtaláltad


[link]


[link]



Mondjuk én 2 éves kor felett sem adnám,max a naturt.

2013. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az aktivia oldalán van, most már úgy írják, hogy 1 éves kor alatt nem ajánlott, de mikor a nagyobban volt pici (aki most 5 éves) akkor még 2 évet írtak.
2013. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, itt a gyakorin én is 2 évet olvastam, de soha nem találtam hol írja ezt. Egy védőnő ismerpsöma jánlja a pici babáknál az activiát, mondván az anyuka ha eszi, a baba is eheti...ezen felháborodtam és az anyukának akinek ajánlotta meg akartam mutatni, hogy 7 hónaposan nem lehet adni activiát, esetleg más natúr joghurtot. Ezért kerestem. A lányom másfél éves, még nem adtam neki. Egy ideig nem is fogok!

Köszönöm anyukák!

2013. márc. 27. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem min háborodtál fel. Savanyított tejterméket simán adtam a 7-8 hónapos kortól. 2 éve még lehetett. Ez sem más.
2013. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az elő joghurt kiltúta miatt nem adjató'

Lányom kipattogott a Danone joghurtoktól, a Danonino, és a kocka krémtúró volt az, ami nem ütötte ki!

2013. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tejtermékekben nem az élő joghurt kultúra allergizálhat, hanem a tejcukor vagy a tejfehérje.
2013. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam az elején kiütéses lett sokféle joghurttól,csak az Activiától és a Zott Jogobellától.Amúgy már ha csak elolvassátok is látjátok,hogy a Danone dugig van mindennel,míg ez a kettő joghurt nem.Persze az árán is látszik a különbség.Az én kisfiam natur Activiát kapott már 7-8 hónaposan.Én itthon raktam bele egy kis gyümölcsöt.Vagy pedig a Lidl-ben is van egy nagyon jó fajta joghurt, nem tudom hirtelen mi a neve, abban sincs adalékanyag,de neki egy pici cukrot kellett,mivel nem édes joghurt a gyomra nem bírta volna,ha savanykásan eszi.

3 éves és azóta már a mindennel teli joghurtot is bírná és nem kiütéses,de ilyet meg inkább nem veszek meg.

Ezeket én úgy írom,hogy még most is nézem,hogy mit veszek meg a gyereknek,pedig már nem baba.

2013. márc. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!