Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek mi lehet ez a...

Szerintetek mi lehet ez a kislányom szájában?

Figyelt kérdés
Ma dél körül vettem észre. [link]
2013. ápr. 9. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Égés, esetleg ráharapott.
2013. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Égés??? De hát mivel?
2013. ápr. 9. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyugi,csak megrágcsálta a száját belülről
2013. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
herpesz esetleg.Nem értek hozzá,de olyasmi mint egy pattanás és szájban van lehet herpesz.De lehet,hogy csak ráharapott.Mondd neki,hogy ne piszkálja és ne rágja majd elmúlik.Figyeld,hogy nem -e lesz több.
2013. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Valami felsérthette a száját, játék vagy hasonló, de pl pirítóskenyér is felsértheti.

Ha fehéredni fog a közepe akkor inkább afta lehet.

Megelőzés képpen főzz kamilla teát és azzal öblögessen (gyulladás csökkentő) vagy valamilyen szájfertőtlenítővel öblögesen.



Azért megnéztem volna amior a gyerek száját fényképezed :-D

2013. ápr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1,5 éves, így hiába mondom, hogy ne piszkálja. :) Úgy vettem észre, hogy nem zavarja. Nem evett pirítóst, vagy olyan ételt, ami felsérthette volna. Öblögetni sem tud még. Az jó, ha csak áttörlöm kamilla teával?

Ja, és őt könnyű fényképezni. :) Leültettem, mondtam, hogy nyisd nagyra a szád, gyors elő a telefon, és kész. Szoktam "matatni" a szájában, így nem ismeretlen előtte, ha ki kell nyitni nagyra a száját. :)

2013. ápr. 9. 14:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Megrágta belulrol. Probáld ki, te is meg tudod csinálni :)

2 éves kislány anyukája

2013. ápr. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
esetleg afta ?
2013. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább afta.

Bár az fájdalommal is járna.Vagyis nekem fáj,és érzékeny ha van.Ecsetelni kell,és hamar elmúlik!

2013. ápr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ecsetelheted kamilla teával, ártani nem árt.

Az afta nem minden esetben fáj, attól is függ, hogy mennyire "mély", hol helyezkedik el, és mit eszik az illető.

2013. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!