Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves lányom az egész falat...

4 éves lányom az egész falat teli rajzolta! Most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Frissen volt festve a fal:( ha ezt az apja észreveszi...

Ott volt a kifestője, miért nem abba rajzolt? A ti gyereketek is csinál ilyet?


2013. ápr. 10. 20:20
1 2
 1/15 Jégtánc ***** válasza:
100%
Nekünk gyerekkorunkban volt egy saját falunk,amin rajzolhattunk.Fiaimnak is volt anno.Lányomnak is lesz.Szép tiszta volt,izgatta a fantáziáját.Ne felejtsd el,az csak egy fal.Apuka se felejtse el.Újra lehet festeni.Gyermeknek jelöljetek ki egy falat vagy falrészt ahol kedvére festegethet.
2013. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet újrafestitek... :) Az én kisfiam is rajzolt a falra ceruzával, sőt egyszer valahogy a sudocreamet is megtalálta, azzal bekrémezte mind a két tenyerét, és azzal maszatolta végig a falat...
2013. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne már, nem kell iylen tragikusan felfogni. vagy az apja téged tol le, amiért nem figyeltél oda rá? iszonyat hívogató egy tiszta, fehérre meszelt fal. szerintem is jobb, ha megengeditek neki, h rajzoljon egy kis részen. ilyenkor mi van? kinél mi. lefestheti apa újra. de én úgy hagynám.
2013. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is megcsináltam ezt gyerekkoromban :D :D Ráadásul zsírkrétával, amit lemeszelni se volt egyszerű! Én megkérdeztem anyától, hogy rajzolhatok-e, ő azt mondta igen. Aztán megkérdeztem hogy a falra is, de szerintem az már nem jutott el az agyáig szegénynek, mert arra is azt mondta, hogy igen. Na, volt nagy meglepetés amikor bejött. Ráadásul az unokatesómmal meg a szomszéd gyerekkel...három királylányt rajzoltunk...:D Szegény anyukám!
2013. ápr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Van neki 50 kifestője, füzete, sőt még táblája is (amivel krétával rajzolhat) nagyon csúnya így a fal:(

Hát nyilván engem fog lecseszni a férjem, hogy miért nem figyeltem rá (és persze igaza van, de van kisebb gyerkőc is, és épp a vacsit csináltam)

2013. ápr. 10. 20:29
 6/15 A kérdező kommentje:
Ő is zsírkrétával illetve sima krétával rajzolt. Kb. 3 méteres helyre (egész szép rajz, meg is lepődtem rajt milyen ügyes:) napocska, felhő, bohóc, kislány, virág)
2013. ápr. 10. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem magyarázd el neki, h ezentúl a papírra és a táblára kell rajzolni, mert az arra való. de ne hordd le nagyon. ha ez a gyerekszobában történt, én fennhagynám neki egy ideig, főleg, ha szép. vegyétek lazán, végülis senkinek semmi baja nem történt :)
2013. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Eddig pár vonalat húzott, én magyaráztam neki, hogy oda neeee.
2013. ápr. 10. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezt látta nemrég a felnőttektől, nem értette, neki miért nem szabad.


Bátyámék amúgy azt csinálták, hogy lakásfelújításkor a konyhát a gyerekekkel közösen "mázolták" ki.

Elég absztrakt ahogy kinéz, nekem tetszik, színkavalkád az egész konyha és a gyerekek rettentően élvezték.

2013. ápr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem volt otthon mikor festettük:)
2013. ápr. 10. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!