Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha már tartósan 15-20 fok...

Ha már tartósan 15-20 fok lesz kint, mit adtok bentre az ovis lányotokra?

Figyelt kérdés

A harisnyát nadrággal már soknak érzem, de bent az oviban szinte csak szoknyában van, ahhoz meg ugye a harisnya v. leggings való. Ha kimennek úgysem veszik le róla a harisnyát, hanem adják fölé a nadrágot, amibe biztos melege lesz. Vagy adjak a szoknyához csak zoknit? Ti hogy öltöztetnétek?

Kisfiúkat szoktam látni rövidgatyában és zokniban, de az mégiscsak zártabb mint egy szoknya nem?


2013. ápr. 11. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nadrágot adok rá zoknival, szabadidőt, abban van kint is, bent is, vagy leggings szoknya, és szintén abban van kint is, bent is!!!
2013. ápr. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vegye le a harisnyát, ha mennek ki, mondd meg neki.

Enyém harisnyában vagy leggings-ben + szoknyában szeret bent lenni. Ha kimennek, leveszi ezeket és felveszi a kinti nadrágját.

2013. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

előző v

Jobban szeretem a leggingset egyébként, mert könnyebben tudja le - felvenni és ahhoz ugye zokni is kell, és akkor azzal nem kell bajlódnia, ha mennek ki.

2013. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Lehet hogy megbeszelem vele hogy vegye le. Vagy közben meg eszembe jutott a térdig erő leggings, az nem lehet annyira meleg.
2013. ápr. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!