Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adhatok neki Coldres juniort?

Adhatok neki Coldres juniort?

Figyelt kérdés

Kisfiam megint megvan fázva ,és nem szeretnék 3 nap mulva antibiotikumot adni neki!Mert a dokinőnk ezt csinálja ,először vírusos torokgyulladás, majd 3 nap mulva mikor vissza megyünk akkor kiir antibiotikumot neki!

Ennek vége már 15 x kapott!

És ugy gondoltam veszek neki Coldrex juniort,mert tudom csak 6 éves kortól lehet de nem adnék neki egész adagot ,de mig mindig jobb mint az antibiotikum!

Nem igaz?

Ki adott már ilyet a gyerkőcének??

Előre is köszönöm


2013. ápr. 14. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős gyerekről van szó? Nem ismerem a Coldres juniort, de biztos, hogy meg fázott nem allergiás? Ha ilyen sokat van megfázva nagyon jó a brocho vaxom immun erősítő. (de inkább tél előtt szokták bevetni) Én engedném, hogy kifeküdje, askorbin savat adok neki, esetleg Fenistil cseppet, és kálciumot.
2013. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a betegségtöl,legyengült az immunrendszer ezért betegszik meg most már folyamatosan.amugy én kizárolag 6 éves kor után adtam ilyett a gyerekeimnek .amugy jók és hatásos,de csak nagyobbaknak.
2013. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!