Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Május 01-én mi lesz a programo...

Május 01-én mi lesz a programotok? Pest állatkert jó ötlet, vagy nagyon sokan vannak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindenhol sokan vannak. Ha nem zavar a tömeg, mehettek állatkertbe.

Mi ilyenkor keresünk egy nyugis majálist, pl. mi pestiek vagyunk, de tavaly kimentünk Veresegyházára, ahol sokkal nyugodtabb és jobb hangulatú volt a majális, mint itt a hatalmas tömegben.

De jó a Kopaszi-gát, Veresi macipark is, kisvasutazás...

2013. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, inkább majális!!

1 órát kell állni sorban a jegyért az állatkert előtt, bent is rengetegen vannak, semmit nem tudsz megnézni nyugodtan , mindehol várni kell hogy a rács elé juss....

2013. ápr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egy ora semmi, emlekszem, hogy kb 4 eve mi 3 orat alltunk sorban.
2013. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zabmester ***** válasza:

Mi kirándulni megyünk, sütünk a szabadban, ilyesmik.

Szívesen megyünk állatkertbe, vagy hasonló helyekre, de a tömeget nem nagyon szeretem, úgyhogy azt majd máskor.

2013. ápr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi állatkertbe megyünk, nem érdekel, ha sokan lesznek, most érünk rá. :) Meg kaptunk ingyenes belépőket is, így már alig várjuk.
2013. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tömeg engem sem zavarna, csak, hogy órákat kell sorban állni, meg, hogy hogyan tudnánk parkolni. Nem sokat járunk pesten, egy évben egyszer, fogalmunk sincs, mi merre meddig.Csak a szokásos itthoni majálist és állatkertet már unom.
2013. ápr. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!