Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Válhat egy 3 éves koráig...

Válhat egy 3 éves koráig nyugodt, türelmes, könnyen kezelhető békés gyerekből egyik pillanatról a másikra hiperaktív szinte az összes tünettel?!

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor valami "trauma" van a viselkedés megváltozása mögött. Családi problémák, bizonytalanság, óvodai gondok, csalódás egy felnőttben, Tv-ben látott történés. Aki hiperaktívnak született az mindig is az volt. (csecsemőkori túl érzékenység, gyakori nyugtalanság, alvás zavarok, mozgás fejlődés elmaradás, érdeklődés hiánya, gyakori elesés stb.) Szóval vannak már általában el tünetei, nem egyik napról a másikra kezdődik. Próbáljátok meg a halolaj kapszulát (sárga nagyobb dobozos színes betűkkel félét mert arról sok jót hallottam a szülőktől)
2013. máj. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg dologtól lehet, pl. egy ismerősöm kislánya tejallergiás lett, nem tudta mi van vele, csak valami rossz dolog. így elkezdett pörögni állandóan, hogy levezesse a kellemetlenségeket. Derítsétek ki, biztos van oka. :)
2013. máj. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is hiperaktiv az első hozzászóló ajánlotta sárga kapszulát nem ajánlom oltári drága és semmi hatása! Viszont azt se hagyd hogy a mentálhigiénés központban a pszihodokik majd drogokkal nyugtatókkal tömjék mert avval még többet ártanak! Én se fogom hagyni... nekem most lesz 6éves a fiam, és alapjába véve még kezelhető, nem engedném nyugtatózni...
2013. máj. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hiperaktív gyerekeknek általában nem nyugtató ha nem stimulálót adnak. A probléma a lusta homloklebeny, tehát lusta szelektálni a bejövőinfókból, ezért minden infót befogad. A serkentő, serkenti a homloklebenyt, hogy ne lustálkodjon ha nem szelektáljon.
2013. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!