Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Van olyan aki ki ad...

Anyukák! Van olyan aki ki ad 10. 000 forintot is egy játékért? Vagy pedig olcsóbbat vagy használtat vesztek?

Figyelt kérdés
Mennyi játéka van gyermekednek?Nekem mindig azt mondják hogy minek a játék. -.-
2013. máj. 6. 14:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Legóért adtam ki ennyit.
2013. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Ez attól függ...pl most futóbiciklit szeretnénk venni vagy rollert,ezért kiadnánk ennyit.

de pl egy fp játékért tuti nem!Játszószőnyeg is kölcsön van,amúgy meg börzén szoktam nekik venni használtan és eddig nagyon jókat vettem sokkal olcsóbban mint a bolti ár!

2013. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%

Használtat nem veszek, csak biciklit vettünk így.


Legót vettünk már ennyiért vagy többért is. Karácsonyra veszünk nagyobb dolgokat, különben 2 havonta talán, mert rengeteg a játék 3 gyerek mellett.

2013. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Igen persze nem minden hónapban.
2013. máj. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Rengetegen vesznek olyan játékot, ami több 10 ezer is akár. Akárki akármit ír, bizony megveszik nekik. Én egy hipermarketben dolgozok, látom a játékosztály forgalmát:)

Elég sok a rongyrázós ember:)

2013. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 xdkoma válasza:
45%
Elektromos kisautót vettem a fiamnak karácsonyra 280 000 ft-ért.Egy gyereknek szüksége van játékra és inkább otthol játszon mint az úton cigizzen más gyerekekel.
2013. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

5 eve 34ezerert vettem egy babat a gyerekemnek.

(Apukanak akkor sikerult az elmaradt tartasdijat egyben kifizetnie. Nagyon sok penz volt es akkor megfogadtad magamban, hogy elviszem a gyereket a jatekboltba es ott valaszthat maganak egy jatekot, mindegy mennyibe kerul.)

2013. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Hú, utolsó, mi most pont ennyiért nézünk igazi autót :)))
2013. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
41%

280000 egy elektromos kisautóért???ne az szép:)

Mondjuk azt nem hinném, hogy ez akadályozza meg a cigizésben...

2013. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Én is kiszoktam adni ennyit egy játékért.De mindig leszólnak érte hogy minek mindig a játék meg miért ilyen drágán vettem stb.

Kikészítenek ezzel.

2013. máj. 6. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!