Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hósommal megyünk wellness...

16 hósommal megyünk wellness hétvégére. Milyen pelust kell ráadni mikor bemegy a bébi medencébe?

Figyelt kérdés
Még sosem voltunk ilyen helyen és nem tudom mit kell ráadni. Hol lehet ilyet venni?
2013. máj. 9. 09:01
 1/7 klopusz ***** válasza:

Szia!


Nagyobb boltokban, hiper- és szupermarketekben lehet kapni úgynevezett "úszópelenkát". Azt kifejezetten vízre találták ki. Nem olcsó, az biztos, de semmi nem szivárog ki belőle.


Remélem, segítettem.

2013. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úszópelust szoktam, bármelyik drogériában/szupermarketben lehet kapni. Liberot szoktunk venni.
2013. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia ha sokszor mentek akkor érdemes beszerezni olyan olyan uszopelust ami anyagbol van..

Nekünk is olyan volt nagyon szerette)

Brendonban lehet kapnics sajna nem tudom hogy máshol hol lehet kb 3500 ft körül van és kg onként van meghatározva hanyas kell...

[link]

Olyan mint az also kettő a képen de az nem az konkrétan most nem találom...de nagyon csinik vannak!!!medencébe csak uszopelussal viheted be a babát!

2013. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg is találtam neked milyen volt nekünk..

Az első képen a rozsaszin és nagyon szerette..))

[link]

2013. máj. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó!

Amit linkeltél ezek alá már nem kell úszópelus (eldobható) ugye, és fürdőrucit sem szoktál ráadni?

2013. máj. 9. 10:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csakis úszóbugyit használok.

Olyat, ami rendes anyagból van. Sokkal jobb, minden szempontból.

A lábaknál, és a pocak részen állítható, és amíg a kicsi ki nem növi, használható.És sokkal megbízhatóbb.

Az úszópelenkából pedig kifolyik a kaki. Ez sajnos tapasztalat.

(Nálunk a babaúszáson pl. kérik az úszóbugyit. Lehet persze ragaszkodni az úszópelenkához, de ha abból kijön a kaki, és beszennyezi a medence vizét, a szülő fizeti a komplett vízcserét, fertőtlenítést...)

2013. máj. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez uszo pelus az eldobhato helyett van!Nem kell ráadni fürdő ruhát hisz olyan mint egy fürdő bugyi!nagyon csinik vannak!!!

És nem olyan hogy is irjam snassz mintha pelusba lenne..nagyon szerette tényleg a lányom..)

csak ráadot a kis bugyit más nem kell!!


Én linkelgettem..)

2013. máj. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!