Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Allergiás tünetek enyhítésére...

Allergiás tünetek enyhítésére mit adhatok 4 évesemnek?

Figyelt kérdés

Orrfolyás, köhögés. 2 hete van ebben az állapotban, azt hittem megfázott. Otthon kevésbé fújta az orrát, kinn ömlött belőle.Most hogy szeles idő van, be vannak csukva az ablakok és egyeltalán nincsennek "náthás" tünetei. Kimentünk az erkélyre na egyből folyt az orra.

Persze elviszem orvoshoz is de addig is esetleg van valami tünet enyhítő szer?


2013. máj. 13. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Zyrtec csepp (2 éves kortól adható és az ára sem egy egetverő)
2013. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aerius szirup
2013. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

semmit ne adj, amíg nem vizsgálták meg. calciumot maximum.

a fiam tényleg náthás már 3 hete, és én is észrevettem, hogy bent nem annyira taknyos, mint kint, valamiért kihozza neki. tuti nem allergiás.

2013. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. máj. 13. 20:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy adsz neki antihisztamint semmi rosszat nem teszel. Ha nem is allergiás, a tüneteket akkor is enyhíteni fogja.

Mi Aerius-t használunk, de van még legalább 3-4 fajta. De ezek mindegyike receptköteles.

2013. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. máj. 14. 06:30
 7/8 anonim válasza:

Egy ilyen kicsi gyereknek a legjobb dolog a homeopátia! Nem lesz tökéletes de nincs mellékhatása. Ha nagyon vacakul van és megengedhetitek magatoknak vegyetek egy Amwand pálcát az napi két- három kezeléssel tünetmentessé teszi a gyereket és ha használjátok jövőre még kevésbé fog kijönni és lassan megszűnik. Én két éve vettem imádom. Ha rákerestek mindegy, hogy mit gondoltok róla működik, gyógyszerész vagyok az összes allargiás betegem imádja. Nem olcsó de kipróbálható. Van asthmás kisfiú betegem is alig tudott az oviban egy kört lefutni, most vígan szaladgál.

"szkeptikus az aki a fellelhető összes anyag birtokában nem hisz valamiben. Aki pedig nem is hajlandó utánajárni- nos ezt mindenki döntse el maga...."

Jobbulást!

2013. máj. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem :)
2013. máj. 14. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!