Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig hasznaltatok a pelenkaz...

Meddig hasznaltatok a pelenkazot a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi még most másfél évesen is használjuk, meg még fürdés után is ott töröljük, öltöztetjük.
2013. máj. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi nem veszünk külön pelenkázókomódot, főleg azért mert annyira pici a lakásunk, hogy egyszerűen nem fér el. A másik ok pedig, hogy sógornőm és több nőismerősöm is lebeszélt róla. Helyette egy feltétet veszünk az ágyra, és azon fogom pelenkázni, vagy később ágyon, földön - persze leterítek alá valamit.
2013. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hónapig használtuk. Amióta elkezdett nagyon durván rugdosni, már nem tudtam ott kényelmesen pelenkázni, öltöztetni, mert kaptam párat a gyomromba. :) Azóta az ágyon pelenkázom.
2013. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ma gondolkodtam, hogy leveszem róla a puha lapot (pelenkázó komód) és rápakolok dolgokat, pl. párásító. Már egy ideje nem használom, a lányom 9 hónapos, és állandóan forogni akar mikor pelenkázom. Általában a földön vagy a franciaágyon pelenkázom. A fiamnál sem használtam szerintem tovább.
2013. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Úgy értem, feltétet a baba kiságyára, második voltam.
2013. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Én nem használtam. Szerintem felesleges pénzkidobás ...
2013. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekünk a kiságyra tehető volt. fél évesen felült és mászott, akkor eltettem és azóta ott pelenkáztam ahol volt a gyerek :)

textilpelust alátettem, tökéletesen megfelelt :) a kis szemetest is vittem ha kakis volt a pelus

2013. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk olyan van, amiről le lehet később venni a pelenkázó lapot és egy kis szekrény marad a helyén, így nem fölösleges. Még pelusos a kisfiam, 2 éves, így még mindig használom, lassan, ha leszokunk végre a pelusról, lekerül a pelenkázó lap.
2013. máj. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2 éves volt februárban a lányom, még mndg használjuk. Most is ott teszem még tisztába, ott öltözik, nem forgolódik, soha nem is csinálta. Mindig élvezte. :) Amíg pelenkás, addig marad a pelenkázó.
2013. máj. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekünk pelenkázó komód van, ami nem hiszem,hogy pénzkidobás, hiszen lehet pakolni bele, az az egyik szekrény tulajdonképpen a szobában!

Egyébként kb. 7-8 hónapos koráig használtam, mert akkor már annyira mocorgott,hogy rájöttem,hogy a szőnyegen lent biztonságosabb!

2013. máj. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!