Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Letört a fogából egy pici...

Letört a fogából egy pici darab 2 éves kisfiamnak. Rohanjunk az ügyeletre?

Figyelt kérdés
Egyáltalán csinálnak vele valamit? Vagy elég ha pár nap mulva megmutatom a "sima" fogorvosnak?
2013. máj. 20. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Megsérült az ínye is? Vérzik? Ha nem, csak egy darab tört le a fogából, akkor semmit nem tudnak vele csinálni. Sima fogorvos se tud mit tenni. Úgyis tejfog, majd kiesik és kinő helyette a csontfog.
2013. máj. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha pici darab és nem okoz neki fájdalmat, rágni is tud, akkor szerintem nem kell ma ügyelet, holnap szélesebbkörű ellátást tud kapni
2013. máj. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Picit vérzett az ínye. És fájt is neki. De akkor nem fog ott elkezdeni romlani?
2013. máj. 20. 08:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogászati ügyelet csak akkor indokolt, ha nagy fájdalmai vannak.
2013. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. ha pici darab, akkor nem fog szuvasodni (nekem letört a csontfogamból, amikor ráharaptam egy cseresznyemagra), azóta is ép és egészséges, de olyan kicsi darab pattant le, h csak én tudom, h nem olyan volt eredetileg. ha nagyobb, akkor csinálnak neki fogpótlást, ami tulajdonképpen egyfajta tömés. az is számít, h honnan tört le és hogyan fest így a fog... de ezeket ügyeleten így se úgy se tennék meg, csak annyit mondanának, h rendelési időben keress fel egy fogorvost és majd ő megcsinálja
2013. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!