Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korig szoktak...

Mennyi idős korig szoktak baldachinos kiságyban aludni a gyerekek?

Figyelt kérdés

1-2 éves kisgyereknek lehet még baldachin az ágya fölött vagy van valami veszély forrás?

Olyanra gondolok, hogy lerántja a tartórudat mert már eléri.


2013. máj. 28. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Leránthatja, bizony. Az én kislányaimnak csak addig volt amíg nem tudtak forgolódni, mászni, mert utána elkaparintották, rángatták, beleakadtak véletlenül. Volt, hogy már csak azt vettem észre, hogy behúzta az ágyba, magára tekerte és feküdt mint 1 mennyasszony. :))

Úgyhogy gyorsan leszereltem.

Persze, lehet, hogy amikor már nagyobbacskák, meg lehet magyarázni, hogy nem szabad piszkálni, de én nem kisérletezek vele.

2013. máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt mikor leszereltem a baldachint és eltettem a szekrénybe, mert ekkor már mindig felállt a lányom, elérte és úgyis csak eltépte vagy magára rántotta volna. Felesleges.
2013. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én meg most szereztem be egyet a 3 hós lányomnak, de mikor felraktam már akkor gondoltam, hogy ez így nem az igazi. Attól tartok, hogy ha majd feláll akkor azt a vasat a fejére rántja.

Tulajdonképpen ez egy tök fölösleges babaholmi, nem?

Én amiatt vettem, mert ablak mellett (nem közvetlenül) van a kiságya és ha esetleg szelel az ablak akkor ez valamiféle védelmet nyújt.

De úgy tűnik más megoldás után kell néznem :(

2013. máj. 29. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem teljesen felesleges. A huzat ellen csak akkor védene, ha vastagabb anyagút veszel, ezek az áttetszőek (amilyen nekünk is volt) nem védenek szerintem, max. dekoráció, átfúj rajtuk a szél.

És tényleg, ha már mászik a baba, simán eléri és magára ránthatja.

A következő gyereknél én már fel sem teszem a baldachint, az a tervem. Ti azért még tudjátok használni pár hónapig, amíg nem kezd el kúszni a baba.

2013. máj. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!