Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? A gyermekem...

Mit tegyek? A gyermekem állatokat kínoz?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy volt egy macskánk és a 6 éves kisfiam állandóan huzgálta a farkát, meg megverte. És ma hazamentem és a macskát meghalva találtam. Szerintetek mit tegyek? Mikor megverte a macskát, nem tudtam rá hatni sehogy, mert mindig akkor csinálta, mikor nem voltam ott. Most meg ez lett. Meg avgyok ijjedve, hogy valami pszichopata lesz a gyerekemből.

2013. jún. 1. 15:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%

A pszichopata gyilkosok gyerekkorukban állatokat kínoztak .

Ez egy elég nagy figyelemfelhívás, hogy valami nem ok.

Azonnal vidd szakemberhez

2013. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
szerintem kamu kérdés...
2013. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a szakemberre.
2013. jún. 1. 15:10
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez most kamu kérdés, de ha mégsem...


A lányom 2,5 évesen már szereti és simogatja a cicát. Néha viccből üldözi meg csiklandozza, de azt ő sem gondolja komolyan. És már az 1 éves öccse is kezdi felfogni, hogy persze meg kell ismerni a cicust is, meg hogy vele mit lehet csinálni, na de a farkát nem húzgáljuk, és óvatosan gyömöszöljük.


Ezek alapján azt mondanám, hogy igen komoly baj van. Az első válaszolót nem akarom ismételni, de bizony ez a gyerekkori állatkínzás egy tendencia...

2013. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Ez kamu kérdés! A macska hagyta, hogya 6 éves gyerek kínozza? Nem karmolt, nem szaladt el... Hisz csak egy 6 éves gyerekről van szó! Egyébként meg ma egyedül hagytad otthon a gyereket a macskával, vagy aki vigyázott a gyerekre nem látott semmit?
2013. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Értem. Hát csak annyi, hogy még nem volt régi a macskánk és semmilyen más állatunk nem volt eddig. Ha elviszem szakemberhez lehet beteget csinálnak belőle, holott nem is az lehet. Nemtudom mi legyen, de köszönöm a választ.
2013. jún. 1. 15:20
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Más jelek nincsenek amik bajra utalnak?
2013. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A 16 éves unokatestvérével hagytam otthol, de az meg nem tudja mi lett vele. Nem hagytam otthol őke sokáig, de ezek után ennyi ideig sem fogom. Persze a macska szalad már akkor is mikor a farkát húzgálta a gyerek, meg karmolta, de felfogni nem tudom mi történt. Lehet valamivel pont rossz helyen ütötte a macskát vagy mittudom. Na mindegy, köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 1. 15:25
 9/24 A kérdező kommentje:
Egyébként nem, más jeleket nem tapasztaltam. Szerintem egyébként nem látszik rajta, hogy beteg lenne. Az óvodában is beszélget, nyitott, szerintem egyébként minden rendben.
2013. jún. 1. 15:27
 10/24 anonim ***** válasza:
54%
Ez egyértelműen kamu, hiszen ki hagy otthon egyedül egy 6 éves gyereket.
2013. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!